Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Breeze #26 üzenetére

    Ki az az "alonsoka"? Itt már tovább sem olvassa az ember, de aki meg mégis, az a hasát foghatja a röhögéstől a sok hülyeség láttán. Szerintem nézz még meg pár futamot, olvass szakértőket, és akkor talán kicsit jobban beleláthatsz a dolgokba. Másrészt a te logikád szerint akkor Ricciardo a mezőny istencsászárkirálya, mert "szétgyalulta" Vettelt idén nagyon sokszor. Csak hát ez nem ilyen egyszerű azért.

    #5: Ja, szétverte. :D Ez is pont akkora hülyeség mint a kollégáé és a haterek kedvenc mantrája. Azt én is aláírom, hogy nem Alonso a legkedveltebb ember a boxban, de azért ez sem ilyen egyszerű. Én is pipa lennék, ha 4 évnyi küszködés és ígérgetés után is csak visszafelé lépkedne a csapat. Mellesleg ha nem volt rossz autó a Ferrari, akkor hol volt Massa és Raikkönen? Vagy ők is szarok? Webber pedig sokkal közelebb volt Vettelhez, mint a két fenti úriember Alonsóhoz? Akkor most Webber is egy óriási sztár? Ez sem ilyen egyszerű, de nekem mindennél többet mond a pilóták és csapatfőnökök értékelése.

    Ja még a cikkhez. Rengeteg a hater, de azért a sorrend így is kialakult. Én is valami hasonlót állítottam fel magamban. Hamilton és Alonso egy szint, Ricciardo és Vettel kicsit alattuk, Raikkönen, Rosberg és Button megint kicsit hátrébb. A többiekről vagy nincs még elég infó, vagy sehol sincsenek hozzájuk képest.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák