Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz Pttypang #18 üzenetére

    Ott a közlekedőn ki van rakva, hogy hogyan kereshetsz többet. De a felvétel feltétele is igazából annyi, írni olvasni némi kézügyesség. Napi ingyen ebéd, 10-15% bónusz teljesítmény függően. Ha értelmes vagy részt vehetsz belsős tanfolyamokon. Amivel emelnek. Ha még ügyesebb vagy és ambíciód is választhatsz másik karier utat. Ha van érettségid és még többet akarsz fizetik a fősulit is akár. Vagy csak a gépek tetszenek lehetsz karbantartó.

    Mikor ott dolgoztam nem éreztem embertelen sarcolóknak magunk. Kvázi tudás nélküli embereknek adtak szakmát.

    Azért a mai világban egy biztos tudást értékelik mást nem. Anno irodára is castingoltunk, de nyelvtudás nélküli emberek próbálkoztak 1700-2000 euros béreket kérni.:)

    Elhiszem azt is hogy ezért mennek a cégek pestre. Egyszerüen nincs ember. Nincsenek igazi szakemberek, elfogadható nyelvtudással. Senki nem fogadja fel hogy 0 tapasztalattal ne tudjon BMWt venni. (Persze külföldön ez meg tök normális hogy utolsó csicska ként kezd az ember, 6.-od magával 10 nmen)
    Ha már IT cafe. Akkor legyek én egy pécsi cég, be akarom indítani a gyártást kell hirtelen 30-40 olyan ember aki képes egy gyárat beindítani, tudást importálni. Legyen rutinja és tudjon angolúl. Mindezt 60 nap alatt. Szerintem a felét nem találnám meg. Az első két sikertelenség után bukom a projektet.

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák