Új hozzászólás Aktív témák

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Fooler89 #377 üzenetére

    Oké, legyen. Először is a munka. Keresek munkát, orrba-szájba. Rengeteg helyre beadtam az önélet rajzom és most várok. Mást nem tehetek Olyat még véletlen sem fogok elvállalni amiket itt ajánlottak, pl: építkezésen cementes zsákok pakolása vagy beteg ápoló, meg hasonlók. Az ilyen és ehhez hasonló munkákat nem fogom elvállalni. Van egy elképzelésem, az alapján keresek. Amíg ehhez hasonlót nem találok, nem vállalok el mindenféle munkát csak hogy a kevéske fizetéssel kiszúrják a szemem. Tudom kevés pénz is pénz, de attól nem mászok ki az adósságokból. És igen, azzal is tisztában vagyok hogy nem fog minden gondom megoldódni egy csapásra. Attól nem lesz jobb ha lesz munkám, nem lesz azonnal barátom egy valaggal, barátnőm sem lesz. Amíg volt melóm sem volt könnyebb az élet, így hogy most nincs melóm semmivel sem szarabb. Próbálok tenni ellene. De ha azt az egy káros szenvedélyem is eldobom magamtól hogy pl nem cigizek, akkor mi örömöm marad? Semmi. És akkor hogyan tovább? Menjek a falnak vagy mi?

    A nőkről. Pár évig egészen biztosan nem fogok egynél sem próbálkozni. Úgy hogy erről kár beszélni. Majd ha eljön az ideje, bepróbálkozom. Hátha változott valamit a helyzet. Ha meg nem változott, maradok egyedül az kész.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Új hozzászólás Aktív témák