Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz hakosh #31 üzenetére

    A legtöbb szolgáltatásban előfordulhatnak apróbb hibák, meg időnként adatbiztonsági problémák. Ezzel együtt kell élni. Ezzel szemben a facebook dedikáltan egyetlen gigászi adatbiztonsági lyuk. Bevallottan arra csinálták az egészet, hogy ellopjanak minden személyes adatot. A sok hülye meg önként és dalolva adja.

    Ennél is nagyobb baj, hogy sok facebook rajongó ostobaságában odáig megy, hogy olyan emberek személyes adatait teszi fel a facebookra, akik nem szeretnének odakerülni, és még ők vannak felháborodva, ha az ember szól, hogy ne csinálják. Ezek a seggek nem értik, hogy milyen mélyen sértik az adatvédelmi törvényt és nem értik az egészet, de nem is hajlandók változtatni.

    Saját személyes példám: én ismerem a facebookot, az adatvédelmi szabályzatát is olvastam, nem is vagyok hajlandó rá regisztrálni. Ezek után nekem miért kell hónapokig küzdenem, hogy ne küldjön reklámot a facebook? Miért nyomoz utánam, miért követ a facebook, mikor szándékom szerint semmi közöm nem lenne hozzá? Ki a búbánatos franc az a facebook, a cia? cseka?

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák