Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Rypejakten #68 üzenetére

    "de most miért vonod kétségbe mások szövegértési képességeit, amikor egyszerűen Te terelted a különböző, magyar proli által is elérhető adattárolási módszerekről a hárdkótid áránybevonatos lemezekre a szót?"

    Én nem vontam kétségbe semmit, hanem azt mondtam, hogy nem figyelmesen olvastak. Én ugyanis már a legelején az archiváló DVD-kről beszéltem, és azzal kapcsolatban írtam a hosszú élettartamot, erre válaszul többen is jöttek a "mai DVD"-k (hagyományos, "normál" DVD lemezek) megbízhatatlanságával...

    Két teljesen különböző termékről van szó, így elbeszéltünk egymás mellett. Segond. Most már tényleg lapozzunk, ha kérhetem. ;)

    "ja, valóban spéci technológia, de nem hiszem, hogy nyaralások/maradandó pillanatokért bárki beruházna rá."

    Mindenki számára más és más fontos. Számomra éppen a "maradandó pillanatok" pótolhatatlanok. Akár fotóról, akár filmről van szó... Sok-sok GB ilyen adattal rendelkezem, és fontos számomra, hogy ne vesszenek el. Igen, biztosan van olyan, aki nem így van ezzel. Nincsen ezzel semmi baj.

    Nem kell mindenről egyformán gondolkodnunk. Nagyon unalmas lenne az emberiség, ha mindenki mindent egyformán látna.

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák