Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    Szerintetek mennyire kritikus az 10 cm-es távolság, amit az útmutatóban említenek, amit a gép hátsó szellőzője és a fal között kell hagyni? Nekem ugyanis a TV alatti lebegőpolcon van a gép, amin csak úgy tudom elhelyezni, hogy vízszintesen fekszik és a faltól kb. 6,5 cm-re van a szellőzőnyílás, tehát a vezetékek pont el tudnak kanyarodni a gép mögött. Sajnos kijjebb húzni nem tudom, mert így is épp a polc külső szélére esnek a gumitalpak. Nem tudom mennyire tud így szellőzni, a polc fölött már csak a TV van, falikonzollal felfúrva a falra, tehát ott tud áramlani a levegő. Ahogy a PS3 mögé nyúlok működés közben, azért érzem, hogy tolja a meleget, a polc, amin van is eléggé meleg. Este megpróbálok képet lőni róla, bár szerintem el lehet képzelni így is.

    Szóval szerintetek lehet-e baj abból, hogy a táv a gép háta és a fal között nem 10 cm csak 6,5 cm? Át kellene helyeznem valahogy? Eddig már ment pár órát és nem panaszkodott, csak kíváncsi lennék, hogy rendben van-e ez így? Előre is köszi!

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák