Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz sucre #2928 üzenetére

    a pontos folyamatot nem tudom, és azt se hogy milyen bizgentyűkön halad keresztül a csomag, de a lényeg a mennyiségen múlik, illetve azon hogy ne saját dobozába csomaguljuk a cuccot a bazinagy árcédulával. felesleges papírokat kikell dobálni, a lényeget meg szépen bepakolni. főként akkor vámolnak ha valamiből többet viszel mint ami egy magánembernek kellhet. a vámosok nem azért azt teszik amit tesznek, mert annyira értenek a mai technikához.. :) természetesen az alakját látják, de hogy mi is pontosan, még akkor se feltétlenül tudják ha belenéznek a tatyóba.. amit hozzá kell tenni hogy minden x. bőröndöt kinyitnak, hátha találnak benne valami érdekeset. felelőséget nem vállalok az infókért, azt se mondom hogy csináld azt amit én, és biztos volt már aki megszívta ezzel..
    azaz: szinte akármit haza lehet hozni plusz fizetés nélkül ha a nem hívod fel a figyelmet arra amit viszel.
    én hoztam már videokarikat, alaplapokat, memóriát, procit, hűtőt, fülest, pc játékokat, havernak pspt... a legrázósabb az volt amikor egyik alaplapot pakoltam bele a kézimbe, és kivették, kinyitották, megnézegették... ekkor voltam beszarva, és benyögtem hogy: ic ő mádörbórd.. erre igy rámnézett: :F , visszarakta, és puszipá mehettem :DDD

Új hozzászólás Aktív témák