Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz DM-Fan #21021 üzenetére

    szerintem (is) alapvetően koncepcionálisan úgy rossz az XMB ahogy van. láttam már "belülről" a PS3 folder struktúráját. bleh. nem egy leányálom. nem tudom, ki találta ezt ki (amúgy egy Linuxra hajazó akármi), de mérföldekkel átláthatatlanabb.

    kategorizálásra ott a MultiMAN, borítókkal, akármi. Skype kliens passz, de nem hiszem, h sokáig tartana összedobni valamit, amivel rá lehet csatlakozni, aztán bluetooth headset, és ennyi.

    file formátumoknál nálam az mkv hiányzik, de azt meg csak ígérgették, de már akkor is tudni lehetett, h semmi nem lesz belőle, merthogy úgyiscsak pirate br másolatokat akarnak nézni az emberek. ja nem.

    kíváncsi lennék, h amikor a 3.41-re kijött a JB, akkor mennyivel estek vissza a játék eladások, bár szerintem ezt soha nem fogom megtudni.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák