Új hozzászólás Aktív témák

  • Sakab

    senior tag

    válasz dhcodoki #11300 üzenetére

    Szerintem biztos h kényelemesebb de vedd meg nyugodtan ha nem teccik akkor megveszem tőled mert én is szeretnék filmek zenék miatt :P már csak azért is h ha zenét hallgatok akkor a kádból a konyhából is tok számot váltani :C

    Más...
    Még mindig nem akarok beletörődni h nem látom a gépemen a psnek a mappáit és ne a joyon keljen tökölni amikor 30 40 giga filme átakarnék másolni...PC to PS3...2kattintás azért kényelmesebb lenne hosszabb távon. tudom van ez a media server progi feltettem nagyon szuper és hihetetlen jó ideiglenesen.csak ugye anno az volt a terv h veszek a ps be egy legalább félterás vinyót és kész.Az asztali gépbe marad a 250es ami arra elég h ami film lejött átis húzom a psre és ha kedvem van ágyból meg lesen úgy h nem kell gépet meg pst meg minden kapcsolgatnom.
    Szóval ami van alapba a psbe az a Media Servers,ami most nekem nem megy mert a saját itthoni hálómon vmi gubanc van és kiirja h nem bír rácsatlakozni a gépemre de 1ébként látja.
    Na most ez ugyan az mint a PS3 Media Servers?Azaz h streemel a pcről?Vagy eseteleg szinkronizál egy adott media mappát és ami abba benne van azt felis másolja nekem szépen?Mert ha igen akkor még ma este kiadom a parancsot...format c :C
    MEg van ez a RedKawa erről eddig nem sok infót találtam.VKinek vmi tapasztalat?
    Vagy esetleg ha fent lenne a linux akkor nem lehetne elérni hálón és úgy másolgatni?

Új hozzászólás Aktív témák