Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nort_on

    senior tag

    válasz donat_sz #67 üzenetére

    Nem mondom, hogy így jó vagy hogy így kell csinálni, de együttgondolkodáshoz jó. Aztán mindenki úgy alakítja ki (át), ahogy neki a legjobb.

    Én is néztem pár videót, pl a lustásat is, de szerintem itt már több infó jött össze, mint amit ott a srác elmondott, meg sok kérdésre érdemben sem tudott válaszolni. Persze kiindulásnak nem rossz. Német (vagy más külföldi) videók meg az évenkénti hungarikum TBSZ miatt nem jók. Annak viszont örülök, hogy aktív a fejlesztés és jönnek ki a frissítések, API IBKR még jó lenne, de igazából annyi tranzakcióm nincsen, DT-re lenne fontosabb.

    Válasz 1: MNB honlapról töltöttem le, az a NAV-nak is elég hivatalos kell legyen.

    Válasz 2: Szolgáltatók szerint nincs szétszedve (egyelőre így döntöttem), így igazából nem volt transzfer, a TBSZ 2021 az bármilyen szolgáltatónál TBSZ 2021. :U

    De ha kell, akkor kb 2 kattintás megcsinálni, nálam a 2023.12.19-i napi állományt (instrumentum + cash) kell transfer-nek beírni, de szerintem így korrekt (fedi a valóságot, mivel a TBSZ-ről nem került ki semmi, az pl részkivételnél lenne) és követhetőbb is, ha egyben marad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák