Keresés

Aktív témák

  • kp59

    aktív tag

    válasz BaLee #27224 üzenetére

    Úgy látszik ez sokunknál így volt (van) hiszen én is a P42G20-at néztem ki először. Erre mondják azt hiszem hogy evés közben jön meg az étvágy. Először csak az volt a fontos hogy Full-HD felbontású 42"-os Panasonic plazma legyen. Ezeket már az elején tudtam de aztán elkezdtem olvasgatni ezt a fórumot és úgy döntöttem hogy nekem az 50"-os kellene inkább. Telhetetlen vagyok :DDD . Az külön szerencse hogy az árak így karácsony közeledtével lejjebb mentek egy kicsit mert így még éppen hogy belefért a költségvetésembe. Amúgy volt egy pillanat amikor elbizonytalanodtam egy kicsit abban hogy az 50G20-at vegyem meg vagy pedig azt a készüléket amit a WestEnd PanaShopjában láttam egy Panasonic TX-L42D25E led TV-t ami annyira oda vonzotta a tekintetem hogy kisértésbe estem hogy azt vegyem meg. El kell ismernem hogy az összes ottani bekapcsolt TV közül annak volt a leg figyelemfelkeltőbb a képe. Nagyon nagy volt a fényereje a többihez képest pedig azok sem voltak kispályások (G20-as, V20-as és VT20-as plazmák is voltak ott). A színei is nagyon erőteljesek voltak (talán már túlságosan is azok). Egy ideig gyönyörködtem benne aztán elkezdtem beszélgetni az eladóval aki mondott pár dolgot ami elgondolkodtatott. Az általa elmondottakra figyelve észrevettem olyan dolgokat amiket első ránézésre egy átlag vásárló nemigen vesz észre. Például az emberek arcbőrének a színe lilás árnyalatú volt és ez az enyhén kékes lilás árnyalat az egész képen a többi színen is megjelent. Az eladó szerint ezt a magasabb fényerőt egy idő után sok ember fárasztónak, zavarónak találja. Igaz ezt lejjebb lehet venni de akkor meg elvész az egyik előny amivel a led TV-ket reklámozzák. Miután átgondoltam ezeket és összehasonlítottam a G20 színeit az említett led TV színeivel úgy döntöttem hogy a G20 képe sokkal megnyugtatóbb, természetesebb mit azok a rikító színek amilyenek a valóságban nincsenek is. Persze be kell valljam hogy az anyagiak is a G20 mellett szóltak. A lényeg most hogy már pár nap óta használom és nem bántam meg a választásomat.

Aktív témák