Új hozzászólás Aktív témák

  • JimBeam00

    csendes tag

    válasz stickermajom #104401 üzenetére

    Amikor tavasszal autóvásárlásra adtam a fejemet, felhívtam egy Weltauto által hírdetett A3-ast. Képről nagyon jól nézett ki, viszonylag kevés km-rel (kb. 80.000 volt benne, 2006-07 körüli kocsira emlékszem, 1.4 TFSI A3 Sportback) szvsz rendben volt, igaz volt rajta árrés, de úgy voltam vele, hogy azért na... Weltauto, átnézve, makulátlan, garancia stb. Azért ennyi mert az autó patent! :D
    Szóval felhívtam őket, hogy érdekelne a kocsi mondjon azért pár dolgot az előéletéről ill. ha úgy van, meg is nézném. A kolléga nagyon készséges volt, elmesélte, hogy ehy idősebb házaspár férfi tagjáé volt a kocsi, a feleségnek korábban adott már el autót blablabla... és itt jön a vicces rész :DDD : Makulátlan állapotban van, kevés km-rel, megkímélt, most lett hengerfej cserélve rajta!!!!! :DDD Naaaa, mondom az klassz (itt már kicsit alábbhagyott a lelkesedésem, mondván 80.000 km után csak nem kéne egy autón hengerfejet cserélni, bár óké mellette szóljon, hogy most új... :D ) Folytatva.: Az autó be lett mérve és sérülésmentes!!!!!, kivéve a: jobb első sárvédő, jobb első ajtó, jobb hátsó sárvédő, jobb hátsó ajtó, tető, motorháztető!!!! :D Azt hittem rosszul hallok... :D Mondom ezzel mi lett?! Árokba hajtottak vele?! :D Rosszat nem tudok mondani a Weltautora mert elmondott az értékesítő mindent (?!) az autóról, de viccesnek véltem ezekkel a paraméterekkel piaci ár fölött jóval egy fél millióval hírdetni... :N :DDD

    "Ne aggodalmaskodjatok tehát a holnap felől; mert a holnap majd aggodalmaskodik a maga dolgai felől. Elég minden napnak a maga baja."

Új hozzászólás Aktív témák