Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz hunnylander #353 üzenetére

    Nem volt szerencséd Kobayashival, de ez mindenkivel megesik. Anno mikor betettem Buemit többször is az év során, rendre kiesett, vagy minimális pontot hozott. Most végre jól ment. Továbbá a Sauber is hosszú ideje szerepel nálam és eddig csak 1x alakítottak értékelhetőt.

    Másfelől: Ha BIZTOSAN változtatni akartál, kár volt az utolsó pillanatra hagyni. Tudom vis maior, meg Te sem gondoltad, hogy nem lesz már lehetőséged változtatni, de tény, hogy 2 teljes hét van a csapaton alakítani és a szabadedzések fényében még a legvégén is vissza lehet állítani az eredetit, ha úgy alakul. Amúgy sztem Hamiltont nem merted volna megvenni a RBR ÉS a Renault helyett, ha egyáltalán kijött volna a pénzből, de nyílván utólag bölcsebbnek hangzik az elmúlt futamokon brillírozó csapat/pilóta megvételének gondolatát bizonygatni. Ha mindenképp meg akartad volna venni, beraktad volna hamarabb is, rögtön az azt megelőző verseny után. Egyébként szerintem egyáltalán nem buktál ezzel sokat, a RBR + Renault kombó nem sokkal hozott kevesebbet ezen a 2 futamon mint a Mclaren + valami vacak. A drágulásban sem volt akkora különbség. Plusz látva, hogy Button is milyen jól szerepel, amúgy is jó választás a Mclaren is, nem csak Hamilton és most még válthatsz. Az egyetlen lehetőség amit látszólag buktál, az Hamilton, de mondom, szerintem őt egyébként sem tetted volna be, ahhoz túl jónak tűnt a RBR és Kubica.

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák