Új hozzászólás Aktív témák

  • leone510es2

    csendes tag

    1-2 negatívum: lehet hogy valakinek kevés lesz a kb 4Gb belső tárhely, mert ennyi marad arra hogy telepítgessünk és fájlokat másolgassunk. Bár nekem ez teljesen elég, mivel kezeli az SD kártyát, tudok rákötni külső HDD-t is, úgyhogy innentől kezdve engem nem érdekel hogy csak 4 Gb van. Olyan sok játékot úgy sem telepítek rá, az a néhány alkalmazás, amit felrakok annak teljesen elég. Persze lesz olyan is akinek nem :)

    A használat során néha-néha megakad, látszik hogy dolgozik és próbálja utolérni amit szeretnék csinálni, de még a simán használható kategória. Pedig én sem szeretem ha valami lassú, de ez egyáltalán nem az. Itt látszik talán hogy nem 120 ezres tabot használunk, hanem csak 55 ezreset, de nem annyival rosszabb, mint amennyivel olcsóbb. Sőőőt! Nagyon örülök hogy ezt választottam, eddig semmi olyan csalódás nem ért, ami miatt visszaadnám. Amire én akarom majd használni (PDF olvasás, néhány játék, filmek, internet) arra tökéletesen megfelel. Nekem ne mondja senki hogy ha megveszem a sokkal drágábbat akkor sokkal jobban járok, mert szerintem nem. Ezt persze mindenki döntse el magának.

    Ja és ami kicsit sem negatívum, a hangszórók nagyon hangosak!! Nem hiányoltam több hangerőt, igazából nem is kellett 50%-tól hangosabbra venni eddig. Fülhallgatóval is ez a helyzet, teljesen megfelelő a hangerő. Nyilván olyan szintig, ami egy ilyen kategóriás tabtól elvárható. Nem kell Dolby-ra számítani, de több mint elég a hangminőség.

    Majd még megírom ha eszembe jut valami. Kérdezhettek is nyugodtan.

Új hozzászólás Aktív témák