Új hozzászólás Aktív témák

  • Blackdeath12

    csendes tag

    Sziasztok! Remélem jó topickba írok.
    Szeretnék wifit, és lan kapcsolatot kombinálni, de sajnos nem megy.
    Nos a dolog ott kezdődik hogy van 1 előfizetésem a UPC hez, amihez adnak Wi-Free-t, és gondoltam okosban megoldom, hogy kicsit megdobjam a torrent sebességét.
    Tegyük félre a sallangot, amit az oldalukon leírnak.
    Ami működik: Ha telefont összerakom géppel(a telefon wi-free hálózatra csatlakozik!) kábelen keresztül(usb) a windows 10 em lát 2 lan kapcsolatot. Ilyenkor a torrent gond nélkül megy, megnövelt (!!!) sebességgel, mivel ugye p2p alkalmazásról beszélünk. A problémám ott kezdődik, hogy a Wifi sticket (a 3. eszközt amin netet akarok behozni a gépre) a gép lekezeli, és vagy az lesz a prioritásos hálózatom, vagy nem használja abszolút. Hogy tudom az elérni, hogy a windows minden hálózatot kezeljen úgy mint az lan rendszernél? Mielőtt jönnek olyan segítő jellegű válaszok, hogy ezt nem támogat azt nem támogat, azok kérem kíméljenek, mivel amit leírtam az megvalósítható egész biztos. csak annyit kéne tennem hogy a wifi stick prioritását a lan prioritásával teszem egyenlővé, és minden hálózatot pörgetne a gép.
    Van 1 bizonyos Speedify nevű program, az ugyan ezt csinálja csak persze delláér.
    Remélem érthetően fogalmaztam...

Új hozzászólás Aktív témák