Új hozzászólás Aktív témák

  • SADDLER

    csendes tag

    válasz bnorci71 #3605 üzenetére

    Sziasztok, tudna valaki segíteni ?
    Az itthoni hálózatom nem megy, azaz nem tudom egymást elérni...
    Az itthoni gépemen, amin állandó Internet elérésem van az PII. & Win ME Op. van.
    A LapTopon XP Home Edition 2002-esverzió & Szerviz csomag 2.
    Az egész úgy kezdődőt, hogy egy ismerőstől feltelepítettem az AnyDVD-t...
    Ami működöt is...
    De, amikor hazajöttem & csatlakoztam a nettre, akkor magától feltette a lehetőséget, hogy az AnyDVD-nek megjelent új verziója...
    De én elutasítottam, mivel a netten ez idáig csak 21 napos verziót találtam...
    Ennek ellenére az AnyDVD kiírta, hogy a program próba verziója lejárt & megkeresést, ill. mégse lehetőséget ajánlott fel és én a mégse lehetőséget választva ki léptem.
    Tudni kell, hogy ami nekem az AnyDVD-ből megvolt az a 6.1.8.4 verzió. De ez nekem nem 21 napos próba verzió volt….
    Hanem volt egy ’key, fájl benne...
    Gondolom szakmai nyelven ezt hívják ’crack,-nek…
    Na, miután az AnyDVD-t nem tudtam használni, a google-ban rákerestem az AnyDVD-re és (problémára) stb.
    És azt találtam, hogy azért nem lehet újra tenni az AnyDVD-t, mert előtte egy régebbi verzió volt telepítve...
    De, egy Wise Registry Cleaner 2.96 le kell tisztítani a Registy-ket.
    Na Én, ezt a profit feltettem és el is indítottam.
    Talált egy csomó mindent...
    Mivel törlési lehetőség nem volt így csak a javítási lehetőség maradt, amire utalás is jelez a programban.
    Na, ezek után ismét telepíteni akartam az AnyDVD-t, mivel az nem indult el, de nem tudom telepíteni, sem azt amit át másoltam a kollégától, sem egy újabb 21 napos verziót, amit a nettről töltöttem le.
    Mindig csak ugyan azt írja ki, hogy a program próba verziója lejárt. Az exe. fájlt letöltöm, és telepíti is, de az AnyDVD nem indul el.
    Na, ezek után feladtam.
    Majd jött a köv. Problémám, amivel Karácsony óta kínlódom és azon vagyok, hogy megoldódjon, de ez idáig nem sikerült..
    Amikor a két gépem között akartam fájlokat másolni & cserélni.
    Az otthoni hálózat megosztásom nem működik.
    Próbáltam újra megosztani a két gépet, de csak azt írja ki, a WinCommanderben, hogy nincs ilyen meghajtó.
    A LapTopal a nettre egy 'SMCWBR14-G, Router-rel csatlakozom.
    Azzal is próbálkoztam, hogy a modemet áram alól le, majd egy 5 perc után visszakapcsoltam, hátha helyre jön.
    Szerintem a Wise Registry Cleaner 2.96 törölt le valamit vagy az AnyDVD kavart be...?
    Olvasgattam már a Fórumokat is hátha van valami hasonló topik stb.
    De semmi használhatót nem találtam.
    Ami van is, hogy esetleg feltegyem a kérdést, ott már egy vagy több éve nincs új hozzászólás.
    Hát a fő problémám ennyi, azaz a Hálózat?
    Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredet, de azért írtam le mindezt, hogy értsd, hogy-hogy kezdődött a probléma…
    :F :( :(((

    SaDdLeR

Új hozzászólás Aktív témák