Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Kifogytam az ötletekből, hogy mi lehet a gond.

    Van két távoli telken (mindkettőn külön-külön ugyan ez):
    100Mbps switch-en 4db kamera (max ~6Mbps) + egy SXT-L5 + 2Ghz WiFi AP
    Egy harmadik helyszínen egy 1000Mbps switch-be fut be a két SXT-L5 párja, és még egy kamera, majd ez megy tovább egy másik 1000Mbps switch-be, amin a "szervergép" is lóg, ami rögzítené a kamerák képét.

    A szervergéppel egy telken lévő kamera képének rögzítése problémamentes.
    A távoli helyszínekre ellátogatva is elérhető a helyi ~65Mbps WiFi AP-n át a kamerák képe (bár ott rögzíteni még nem próbáltam, de a magas bitrátájú stream élőben dekódolva ránézésre folyamatos a képernyőn).
    Az SXT-k közti szintetikus sávszélességmérés szerint bőven elég a kraft. (A hibakereséshez már áttettem őket 20-ról 40Mhz-re és így tartósan 100Mbps felett mérek.) Bár UDP csomagokkal tesztelve látszik némi packet loss.
    Mikor a központi gép próbál rögzíteni, akkor hibásak a távoli kamerák videói.

    Gondolom az lehet a probléma, hogy a kamerák UDP-n stream-elnek, az SXT-k közt pedig van packet loss, így vesznek el csomagok, amik nélkül nem lehet korrektül dekódolni a videót.

    Erre valami megoldási tipp, vagy más ötlet, hogy mi csúszik félre? :U

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák