Új hozzászólás Aktív témák

  • Alfonz64

    csendes tag

    Vettem a TP-LINK WR740N Routerhez egy TP-LINK TL-WA701ND Access Point, Diginet be a router WAN portba, és két pc, meg a 3. portba a patch kábel az AP-ba. Az AP-ban az Access point módban van kiválasztva.

    Nos beállitgattam műkődik is a wifi 2 eszközzel is de 2-3 óra után lefagyasztja a routert, kiprobáltam egy sima kábeles Asus routerel is de azzal is ugyanez történik. És hiába reszetelem, nem gyógyul meg ki kell húzni a tápot és vagy 8 órát nem kell bedugni és akkor meggyógyul magátol, utánna mégegyszer eljátszottam ugyanezt és újra produkálta.

    Gondoltam sebaj, van hálókártya hátha nem bírja a router a sok csatlakozást, pci-e 1GB hálókártya, routerből be a gépbe alaplapi hálókártya, pci-e hálókártya pedig az AP-ba patch kábelel. Semmi. Még a wifi kapcsolatot se látja.

    Kérdés rossz a AP?

    Ha veszek egy wifi routert akkor ha a két routert összekötöm patch kábelel akkor müködni fog a wifi?

    AZ AP-hez van hozzá valami kis dobozka ezt nem tudom mire való, gondolom mivel PoE van ráírv az a pppoe vagyis a digi kábel bedugásához kell? Hagy ha a gépről akarom a netet megosztani?

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák