Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mitics

    tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Canon MP150-esemet nem használtam vagy fél éve (talán több is). Utángyártott patron van benne. Természetesen meg se makkan már. Resetelni kellett, hogy egyáltalán hajlandó legyen működni a gép. Kérdésem, hogy lehet-e még vele valamit kezdeni vagy nem érdemes vele foglalkozni? (teljesen úszerű, kb 10-15x használtam) Nem emlékszem, hogy ennél a modellnél a nyomtatófej is beszáradhat ilyenkor vagy csak a patron... Nem rég olvastam valamelyik topikban, hogy melegvíz alá kell tenni ügyesen a nyomtatófejet meg a patront és minden olyan lesz mint új korában :F Vagy itt a patronba van minden építev? Tudna valaki segíteni?
    Előre is köszönöm.

  • Mitics

    tag

    válasz Mitics #3651 üzenetére

    most épp ezt a forró vizes témát próbálom :( már több, mint 30 perce kapja a forró vizet, de nem akar elállni a tinta. azt írták, hogy akkor jó, ha már egy csepp se jön belőle. hát ennek esze ágában sincs elállni :( közben belenéztem a nyomi belsejébe, és ahol pihennek a patronok, ott kis túlzással áll a tinta, minden tiszta paca. Valami szavcs szerűsége van ott, de annál keményebb. lehet hogy ez a baja. Próbálom kiszerelni, de nem megy. A ház oldalát sikerült leszednem, de tovább nem jutok :( még 10 percet hagyom a patronokat, had élvezzék a forró vizet, ha nem segít, kuka. Már megvettem az új nyomimat (Epson sx215), ezt el akarom adni, de így nehéz lesz, ha azt se tudom megmondani a vevőnek, hogy mi baja :(

Új hozzászólás Aktív témák