Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Vigneau #4304 üzenetére

    Én nem paprikázódtam föl, nem vagyok az a típus, csak némi körültekintést vártam volna el. :R
    WoW nem egy hiperterhelő grafikus motor, GTA4-et meg eleve úgy írták meg, hogy szarul menjen kevesebb CPU-maggal, és persze azt most sem írtad, hogy CCC profilból, optimalizálásokkal toltad a játékokat, vagy kikapcsoltad a csalásokat. ATT- topicban azt tapasztaltuk, hogy utóbbi esetben a játékok szépen elvesztik azt a 10-15% sebességnövekedést, amelyet állítólag elértek, de valójában csak elcsaltak (és ez esetben persze, a kisebb grafikai terhelés miatt, megint csak erősebb proci kell).
    Én a piacon ma nem látok alternatíváját egy 45k körül megkapható 560GTX-nek ár/teljesítményben. Egy 6970-nel kb. ott lenne az ember, mint ezzel tuninggal, de hát az ár, ugye, és AMD mellett ráadásul a CPU fizikázik, ha egyáltalán.

    Pug: Én szoktam. Papíron 7-10%-kal gyorsabb a GTX560 az ugyanannyiba kerülő ( :Y ) HD6870-nél, csakhogy az AMD a csalások nélkül veszítene kb. 10%-ot, tuningolni nagyon nem lehet, tesztekhez kikapcsolják a PhysX-et, miközben GTX560 PhysX-képes, simán elvisz 20% tuningot, ergo valójában van legalább 30% különbség a két kártya teljesítménye között. Most nézd meg az áraikat. ;) :P Főleg azt, hogy azért a GTX560 teljesítményért mennyit kellene fizetned AMD esetében. 30k-val többet. Nincs miről beszélni. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák