Új hozzászólás Aktív témák

  • Keksz03

    senior tag

    válasz schwartz #8563 üzenetére

    Az h újonnan ismerkedtem az eyefinity rendszerével vagy akár a Sandy Bridge rendszerrel nem azt jelenti h ehhez ne értenék...senki sem tud semmit még a mérnökök előtt, te is olvastál és kérdeztél így szereztél tudást, akárcsak én. Itt létem alatt párszor volt személyeskedésre példa, jó ideje nem kaptam kitiltást illetve figyelmeztetést úgyh jó lenne ha befejeznéd, én is tudnék mit linkelni a te nagyszerű és "okos" hozzászólásaidból amiket néhol elhintesz...

    Speed(R): a 7850-et olyan téren hoztam fel, ha új kártyákról beszélünk, új árral, nem mindenki szeret használt cuccot venni, mint ahogy én sem, de hoztam fel méltó riválist használt piac esetén is. Erős kártya a GTX480, de régi harcos, nagyon melegszik és sokat zabál. Amire én rá akartam világítani h hülyeség azt mondani h a GTX480 a legjobb ár/értékű kártya ma...
    Egyébként én ezzel is vigyáznék mert a használt piaci árakat nem kéne ide keverni,láttam én már olcsón jó kártyát csak épp se doboz se gar nem járt hozzá és ki tudja volt-e egyéb baja.
    Na de nem kívánok tovább vitázni erről! :R

    [ Módosította: philoxenia ]

    Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

Új hozzászólás Aktív témák