Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz ->Raizen<- #5399 üzenetére

    Félre ne érts: nekem volt ilyen hűtős kártyám - igaz, csak 460-ból , és csak 768MB-s, de - az szerintem sem volt hangos ( miközben másoknak igen ) , viszont minap a 460 SOC hűtést vettem le 30%-ra, mert az alap 40%-on nekem a mostani gépemben hangos volt. :F

    Teljesen igazad van, hogy ez a hangosság - dolog relatív, csak furán nézett ki, hogy egyik hsz-ben írtad, hogy nálad nem hangos, az alatta lévőben meg linkelted az alt. hűtést :) :R

    A meghibásodás egy érdekesebb dolog : bevallom, olyan riasztóan sok hibás 560 Ti kártyáról olvastam itt a topicban, hogy eltöprengtem rajta, hogy be merjek-e vállalni egy 560 Ti-t egyáltalán ? :F
    ..attól eltekintve, hogy a mostani, 1280x1024-es felbontásomra elég a 460 is, szívesen kipróbálnám a gyorsabb kártyát, de aminek tényleg halk a hűtése, abból valóban sok a hibás, teljesen jogos, amit írtál, bár azt is figyelembe kell venni, hogy a halkabb hűtésűeket többen keresik, tehát a több-ből több lehet rossz - állapot is lehet, amiről olvasunk ? :F

    Twin Frozr II -vel szerelt 260-am volt, azok után nem hiszem el, hogy nálam egy akármilyen VGA halk lenne azzal a hűtéssel : talán a Twin III igen, de arról meg nincs nagyon tapasztalat itt a fórumon , nem írtak róla még..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák