Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz warcat #4741 üzenetére

    Elolvastad te (#4739) katt777 hozzászólását mit is ajánl (nem az i3 gondolok most) E processzorok ha jól tudom 775-sök nem, akkor az is felejtős(én én itt nem teszek semmit zárójelbe)
    Nekem nem a mondandójával van bajom hanem ahogy leírta(úgy hogy egy AMD tulaj hülyének van beállítva mert valaha is azt vett)
    Sőt itt említeném meg hogy buggyant is aki 755 vesz 1155 helyet mikkor majd egy árba vannak sőt lehet a 755 még drágább is(új alkatrészekre gondolok)

    (#4742) katt777
    Mondtam én egy szóval is hogy a szandikák nem verik AM3 processzorokat nem , amúgy az i3-2100 közel azonos teljesítménye a 955-el (955BE így azt lehet könnyen húzni már ha valaki foglalkozik vele)

    És egy 955BE processzor 100%-an ki tud használni egy 560Ti videokártyát viszont egy 570 vagy 580 mellé már kevés lehet

    És én nem véletlenül tanácsoltam mosquetoo-nak hogy várja meg a bullt mert lehet hogy a szandik ára is lejeb fog menni kicsit ha megjelenik(persze ha elég erős lesz a bull), mert elég közel már a megjelenése

    (#4738) mosquetoo
    Vagy vegyél az apróból egy a processzorodnak megfelelő VGA-t,mondjuk egy 5770-est(20e körül van) meg monitort majd később add el a komplett gépedet és építs egy teljesen új gépet(560TI ára is lejeb kúszhat ha megjelenik ati részről a 7*** széria majd karácsony környékén, ha jól tudom az időpontot)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák