Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuja1

    aktív tag

    válasz szunyi777 #11010 üzenetére

    Nálam 405 MHz-re pl filmeknél vált fel.

    Mai napig egy 8800GTX a tartalék karim. 5-6× sütöttem eddig és most is működőképes :DDD
    Később váltottam GTX560 TI -re.

    Ha ingyen volt én tuti megsütném :))

    Sütés:
    Leszedtem a hűtést, eltávolítottam a hőátadó lapkákat. Letöröltem a pasztát, majd sűrített levegővel portalanítottam a karit.
    Sütőrácsra tettem valamilyen matt papírra nyomtatott napilapot. (minimum 8-10 réteg)
    FONTOS a kari a GPUval és memória modulokkal felfele nézzen!!!
    FONTOS:Ha nem akarsz fémgőzlázat kapni, akkor sütőzacsiba csomagold a kártyát és ragaszd le a zacsit légmentesen!
    (én az első sütésem másnapján pizzát sütöttem.... hát kibírtam röhögés nélkül)
    Nekem a 210°C 10 perc, jött be.
    A karit nagyon óvatosan kell kivenni. Le ne fittyenjen valamelyik alkatrész.

    Teljes kihűlés után fogyasztható! ;]
    Ha nincs eredmény +10°C és vissza a sütőbe.
    Elég sokféle hibajelenséget szüntettem meg ezen az egy kártyán. Kékhalál, sormintás képernyő, totál fekete képernyő.....
    2-3 hónapig nem volt vele probléma.
    Napokban beszélgettem egy elektroműszerész sráccal. Van neki valami spéci folyasztószere. Nagyon jól javíthatóak a forrasztási hibák vele. Legközelebb ha szükség lesz rá, kuncsorgok is majd tőle.
    Ha érdekel megkérdezhetem a nevét a szernek.

    NFree:
    GPU-Z-ben, ASIC quality-ben kapott % alapján, talán lehet következtetni a kari tuning potenciáljára....

    [Loha-tól kaptam én is a tippet :R ]

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

Új hozzászólás Aktív témák