Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonner

    tag

    válasz SzlobiG #3018 üzenetére

    Amíg akadás mentesen tudom játszani az általam játszott játékokat, számomra elfogadható, mondhatni igen jó, beállítások mellett, addig azt hiszem ez a kártya tökéletesen kielégíti az igényeimet. Én legalábbis nem bántam meg, hogy a 4890 után próbaképpen erre váltottam, mondjuk fagyás gondok miatt jelenleg úgy néz ki, cserélni kell. De a teljesítménye elegendő, full hd, high beállításokhoz is.

    Korábban felvetettem, hogy nekem a por és füst tűnik sokkal kidolgozottabbnak, többnek az Nvidia karin, valamint az ide-oda szálló törmelékek, faldarabok, stb. de ezt nem nagyon erősítették meg. Szerencsére nincs márkapreferenciám, mindkét kártyánál tudom értékelni a pozitívumokat.

    Abu: köszönöm a részletes ismertetést, az ATI nem szebb AA-jára utalva azért a 4890 utáni első benyomásom az volt, hogy annak mélyebb, szebb színei voltak, de bizonyos effektek az Nvidia-n jobban tetszenek. Ez szubjektív vélemény, örülök, hogy van lehetőségem mindkettőt kipróbálni és a lelkem mélyén szurkolok, hogy az Nvidia maradjon meg konkurenciának, hogy legyen lehetőségünk mindkét oldal termékeit kipróbálni. Na meg, hogy legyen gyeplő az árakon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák