Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    SpeedR: Köszönöm. Azt esetleg még megkérdezhetem, hogy honnan tudom, hogy melyik ág melyik 12V-os ághoz tartozik? Mert ugye a tápom papírján az látszik, hogy ugye két ág van, s ugye a tápból meg több ilyen "szál" is jön ki (tehát ugye egy szálon van 3 molex+flopy). Szóval honnan tudom, hogy melyik szál melyik ághoz tartozik?

    InHell: Annyi pénzem sajnos tényleg nincs, de megfogadom a tanácsodat, s kipróbálom majd a konfigurációt a mostani tápommal, utána kicsit tuningolok, s megnézem, hogy hogy fest.

    rumkola: Köszönöm a segítséget. (: Azóta megjött a lap, s valóban elindult, s üzemel úgy, hogy csak a 4 pines van rádugva.

    Jofi81: Átalakítóval elméletben biztonságosabb, meg jobban bírja a tuningot. Közben rendeltem magam is egy olyan átalakítót. (;

    Dark Archon: Az lehet, hogy nem a világ legjobb tápja az enyém, de azért egy kávéfőzőmet elviszi. (;

    Egyébként nagyon szépen köszönöm mindnyájatoknak a segítségét! Higgyétek el, odafigyelek rátok. (:

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák