Keresés

Aktív témák

  • Jenő

    aktív tag

    Na, jövök én is nyígni.
    Barátomnőmmel másfél hónapja vagyunk együtt - nem sok idő, de jól megvagyunk. Mostanában sok lelki problémám volt, de én ezt mindig magamban tartom (tudom, ez óriási hiba.), szeretem magamnak megoldani a dolgokat - most meg azért írok, mert belefáradtam már :D. Tegnap, mikor együtt voltunk, feltűnt neki, hogy mennyire magam alatt vagyok, azt mondtam neki, nincs semmi bajom, hisz vele vagyok, jó kedvem van. De nem..
    Ma beszéltünk, és végülis elmondtam neki, hogy mennyi bajom van magammal, az emberekkel, tehát félig kiöntöttem a lelkem. Mondtam olyanokat is, hogy senkiben nem lehet megbízni, mert adandó alkalommal nem lehet tudni, mit tesz az ember.. Végülis azt mondta, hogy akkor nekem nem érnek semmit a párkapcsolatok, ergo a miénk se, blahblah, és elköszönt. Nem is válaszoltam, nem is tudtam volna abban a pillanatban. Aztán írtam neki egy sms-t, hogy de igenis fontos a mi kapcsolatunk, mert szeretem.
    És most jön a csavar. Ugyanis a probléma az, hogy bármennyit is gondolkoztam ezen (fiatal vagyok még, 18 éves), még nem jöttem rá, hogy tényleg számítanak-e az emberi kapcsolatok számomra. Illetve tudom, hogy számítanak, csak nem annyit.. Kis köcsög vagyok. :D
    Tudom, baj, hogy ilyen hülyeségeken agyalok, és én voltam a f*sz. De nem tudom, mit tegyek. Megéri küzdeni a kapcsolatért? (bár egyelőre azt se tudom, hogy most ez szakítás volt-e vagy sem. felhívni most nem akarom..)

  • Jenő

    aktív tag

    válasz BLiNk3r #4596 üzenetére

    Nálunk dettó ez van. :( És csodálkozik, ha felhúzom magam.. Mert hogy ''szerintem mit történik ott''.. De mindegy, én is élem a saját kis életemet. ;]:D
    Ha neki ez jó.. Nekem meg főleg. :D

    Mod.: természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem ez a helyes.. De ez a kapcsolat már itt el van rontva.

    [Szerkesztve]

  • Jenő

    aktív tag

    válasz Pala #4978 üzenetére

    Elhiheted, hogy sokan annak ellenére is ilyen elméleteket gyártanak, hogy van barátnőjük..
    (Bár nekem nem a nőkkel, hanem az emberekkel általánosságban van egy-két problémám. - Pár dolog bántja az igazságérzetemet. Pedig tudom, hogy csak én vagyok a hülye..)
    Egyébként nekem se az az általános, hogy barátnőm van, és amikor nincs, én is mindig megmagyarázom magamnak, hogy nincs is rá szükségem.. Mégis együtt könnyebb elviselni a magányt.. :DDD

Aktív témák