Keresés

Aktív témák

  • edipqe

    senior tag

    válasz Esmein #815 üzenetére

    ez biztos hogy a fémdarab meglététől függ ami a kezeden van (már akinek van)? lehet hogy a kapcsolat milyenségétől függ........

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • zso73

    veterán

    válasz Esmein #815 üzenetére

    Erre most mit kellene válaszolnom? Diplomatikusat,igazat,vagy..........
    Nem tudom. Másképp gondolkodom azóta. De szerintem nem.
    Teljesen kicserélődtem a válásom után. Más ember lettem. Így nem tudom, hogy most, hogyan reagálnék ilyen szituban. Nem rosszabb vagyok, csak most azt élem meg, ami, aki vagyok. Rettenet jó, hogy nem úgy viselkedem, ahogy azt a köz elvárja. Saját morálom, szabályaim szerint élek. És ez néha szigorúbb, mint a köz által elfogadott. De ezt itt nem tudom, nem akarom leírni...........hosszú lenne. Ha valakit érdekel milyen ember vagyok, egy sör mellett szívesen mesélek. Vagy PH tábor, ha lesz. Nagyon kíváncsi lennék én is egy két arcra innen. :) /fiúk, lányok vegyesen./ 14 éves korom óta érdekelnek az emberek, és a viselkedésük................... Főleg ezért is, és szeretek beszélgetni...........
    816 : De bizony sok esetben a ''fémdarab'' sokat számít. Merrt néha az lesz a lelkiismereted. Én soha nem hordtam,de mégsem csaltam meg az exet. De van akinek ez kell emlékeztetőnek. Van, aki meg ezzel csajozik. Mert ugye: A lányoknak is jobb, ha csak szex kapcsolatnál nem akaszkodnak a nyakukba, és nem akarják feleségül venni őket. És ez bizonyíték, hogy már másé. Ja:Tuti, hogy tud valamit, amiért valai szereti. Rossz nem lehet...........

    [Szerkesztve]

    "A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Aktív témák