Keresés

Aktív témák

  • edipqe

    senior tag

    ''A nőknek az kell, h valaki meghallgassa őket!''
    EZ A legnagyobb ökörség amit valaha halllotttam!
    nekik az kell hogy valaki teljesen behállózza, megbolondítsa, elcsábítsa, őket és hogy harcoljon értük hogy azt érezzék ők a legfontosabbak a pasinak és bármit megtenne értük, hogy lássák a szemében a lángot a pasinak ha a nőre néz!
    akkor ha ez mogvolt és a többi paraméter is stimmel(magabiztosság, kisugárzás, HUMOR!! lazaság->a nők a gyökereket rühellik!, kezdeményezőkészség, esetleg pénz, okos legyen, jó vágású, ne legyen se túl nagy se túl kicsi farka, ne legyen rideg de állandóan a sex-en járjon az esze, tudjon bulizni legyen izgalmas de túl izgalmas mert akkor egész nap csak féltékenykedne miatta a nő, ne igyon alkoholt rendszeresen de ha iszik senki se tudja leitatni hanem ha kell itasson le 1 este alatt 7 ostrákot 1 szer kipróbáltam jó volt hazavinni őket, tudjon főzni!!ha tudsz főzni igazán különleges kajákat jó fűszereset vagy édességet és igényesen tálalsz felnézrád a konyhában is a nő és érzi hogy bármiben számíthat rád otthon, legyen ezermester is egy kicsit mert ha egy villanykörtét sem tud kicserélni akkor azt a férfiatlanság jeleként értékelik a nők!!!, tudjon kegyetlen, kemény üzletember lenni, kreatív, spontán, NEM KÁVÉZIK, NEM DOHÁNYZIK UGYE AZOK EGYRÉSZT SÁRGÍTJÁK A FOGAT MÁSTRÉSZT ÁRTALMASAK HARMADRÁSZT A SZAGUK sem utolsó :DDD jah igen :DDD erről jut eszembe épp fogakkal és szép mosollyal bárkit el lehet csábítani :DDD :DDD ezzel nem de ezzel igen :D :D :D :D, szeresse a kutyákat, macskákat, gyerekeket de akarjon 20-at, legyen megnyerő a teste de legyen egy pici hasa amihez esténként oda lehet simúlni,,ugye kocka hashoz nem jó odabújni!!!!!!!! mert kényelmetlen és nem olyan jó és kész!!! nézzen ki döglesztően ha felvesz egy 1enruhát-ültönyt-inget farmerrel meg nem sportcipűvel de ha tréning gatyát vesz fel az álljon baromi jól a pasi seggén!!, jah igen és ha volt katona az +pont ha bucsuban az elcsalt puskával+pálcákkal 3-ból legalább 2 kilősz az jó!! tudom ez olyan régimódi meg hülyeségnek hangzik de a nők baromira bírják ha valaki 30 méterről is átlő a kulcslyukon légpuskával ez ugye az arányok miatt fontos mert ha ezt megcsinálod 2000 és egy jobb puska és máris megvan az 1 ik nőideál pasi a RAmbó tipus 1 lővés 1 ember szól a mondás!->nekem megy a kulcslyukas téma :DDD, értsen mindenhez egy kicsit, ne legyen technikai analfabéta, bánjon gyengéden, udvariasan a nővel a régimódi ajtónyitogatós téma ma már baromira ritka és ha ilyen vagy akkor a nő azt értékeli plána ha késöbb rájön hogy ösztönösen teszed és nem csak miatta!, szeretik ha szereted a hibáikat azok teszik a nőt igazán 1edivé, nah asszem leírtam milyen vagyok a nők elmondása szerint nah ilyennek kell lenni gyerekek!!!! )szerelembeesnek a hőn imádott pasiba:-->
    na utána jöhet a nőknek az kell hogy valaki meghallgassa őket vki.......
    ha valaki nem olyan hogy ezeket meg tudja adni a nőnek de JÓ hallgatóság(magyarúl megadja a nőnek azt hogy meghallgatja) akkor ő lesz a nők legjobb barátja tipus,de ezekbe nem lesznek egy életen át szerelmesek a nők!

    telefonos segítséget és tréninget vállalok 1 üveg hubertuszért az arra érdemesekből lehet valami nőnek valót varázsolni!! :))

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz deniro2 #368 üzenetére

    szted miért van annyi szingli??? hát ezért
    NŐI igények:137----><----4: Férfi igények
    viszont ha megfelelsz azoknak amiket írtam a nő nked nem azt a 4-et fogja teljesíteni hanem MINDENT AMIRE CSAK VÁGYSZ! sőt azt is megkapod tőle amiről most még nem is tudod hogy vágysz rá :R :R :R
    miden elismerésem a női nem-é!! értük érdemes élni(persze ez a kijelentés kb 5-10% ukra vonatkozik a többi meg .....háátttt.......ők szinglik maradnak vagy rosz a kapcsulatuk :DDD )

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz szepi79 #376 üzenetére

    jigen jó gondolat az elején sokkal többet gondolnak rá mint az átlagférfi csak valahogy hamarabb megunják.......és akkor meg kell piszkálni a tüzet hogy égjen ;]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz zso73 #386 üzenetére

    így van én ezért támogatom a buzi mozgalmakat!!!!!
    hajrá gay pride!!!!!!!!
    annál több nő jut nekem!!!!!!meg a heteroknak!!!!
    jah ha belegondolsz mennyi nő van :U és mennyire kevés pasi aki bejön a nőknek akkor ha
    a elvégzed a műveletet
    jó pasik-buzik<<<<<a jó nők
    sokkal kevesebbbb
    akkor rájössz hogy az élet szép!úgy jó ahogy van!!!

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz szepi79 #390 üzenetére

    :O
    részvétem

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    bazzeg atya úr isten!!!!!!!!
    ez vár rám 40 fölött bazeg fölakasztom magam inkáb egy zuhanyrózsára a fogselyemmel!

    nekem kb 2 hét volt de lehet hogy csak 1,5 hét nem tudom nem számolom az ilyesmit..minek....
    egyébként egy nő sokkal jobban meggajdul ha nem kapja meg ami JÁR :)
    hihetetlen lenne elképzelni hogy egy nő akit én kényeztetek ilyet tudna mondani az maga lenne a pokol neki de ha én mondanám ezt valami miatt akkor 2 napig se bírná az

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    ''Hagyjuk már ezt... Ha szeretsz valakit, akkor is szeretni fogod ha nem jó vele a szex. Persze ez sem egy jó állapot, dehát még mindig jobb mindha nem tenné szét a lábait.''


    MIÉRT VAN OLYAN HOGY NEM JÓ SZEX?????? lehet hogy én vagyok abban a korban hogy most még a velem kb egykoru nők imádják a szex-et de remélem ez késöbb is így lesz :D
    nem szeretnék ilyen sorsra jutni hogy ilyeneken kelljen elmélkednem.

    szerintetek az csak az ifjonci hév teszi hogy szeretnék a szexi jól karban tartott párommal még 50 éves koromban is szeretkezni??? sőőőT!!!!! én a halálom napjáig akarok szex-et!
    de lehet hogy 10 év múlva már nem így fogom gondolni?
    szerintem ha valakit nem unsz meg 1,5 év alatt az ágyban akkor azt valszinüleg nem egy hamar fogja az ember fia megunni nem???...remélem...

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz whitezo88 #525 üzenetére

    de ha ilyen van akkor az ösztönös vad szex lép életbe a gyöngéd simogatós helyett--és ezt ha jól csinálod és nem csak annyit adsz bele hogy neked jó legyen és esetleg mondjuk odafigyelsz a nő-re is akkor azért neki is lehet bizony élvezetes az ilyen téma...nem is kicsit!
    az más kérdés hogy a lámák többsége az ilyen esetben sitty sutty elintézi azt heló-szevasz a kiscsaj meg mégcsak bele sem melegedett :((( :((( AZ ilyet sajnálom mert kapni akart gyorsan név nélkül gyönyőrt de helyette csak kihasználják szar ügy. :(

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz FireKeeper #527 üzenetére

    HÁTTT én sem vagyok oda érte de van hogy az embert elkapja a zene a hangulat a feromonok ;) meg az egész és bulizás közben belemelegszik valakibe és nem bírnák ki hazáig tény hogy nem a legszebbbb és leg romantikusabbb hely de jó is lehet

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    HA A GUMI OEM-van az nem aztjelenti hogy nyitott csomagolásban doboz nélkül telepítő cd-vel?? vazzeg akkor eddig mindíg átbasztak a gyógyszertárban ..megtartják a telepítő cd-t!!! :((( :((( :(((
    egyébként sokat voltam bulizni gumival a sebemben régebben nem azért hogy úgyis lesz valami hanem mert jól nevelt gyerek voltam/vagyok!de semmi! aztán amikor meg nincs az embernél akkor meg ugye kéne.heheh ez már csak ilyen!..lol



    és igen elismerem én sem rendeszem kialakult mozgáskultúra motorizációval az izmaimban! én mindíg azt mondom tánc helyett hogy ÜTEMESEN mozgok!
    1ébként meg nem az a lényeg hogy táncolj hanme az hogy érezd a zenét és mind1 hogy csak kifejezésre juttasd mozgásoddal amit a zene benned kelt! ha ezt te ütemes mozgással végzed az bőven elég! ha nem tudsz táncolni de büszkén felvállalod és azt sugárzod hogy megteszel mindent az majdnem annyira bejöna nőknek mintha jól táncolnál!! akkor van baj ha nem tudsz és nem is vagy hajléandó semmire és még csak meg sem próbálod! AZ NEM GYERE BE A CSAJOKNAK! TUDOM RÉGEN ILYEN VOLTAM AM MÁR INKÁBB LETOJOM AZOKAT AKIK TUDNAK TÁNCOLNI!

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Esmein #535 üzenetére

    eSMEIN NEK KÜLDENÉM A Genesistől a Mike rutherford; Phil Collins; Tony Banks előadásában az I can't Dance c. számot és mindenkinek aiki szereti és nem tud táncolni! :DDD :DDD :DDD

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz csapos2 #541 üzenetére

    23 DE 30 NAK ÉRZEM NÉHA MAGAM.. ez a világ elfásítja és kifacsarja az embert! már az oviban is 15 nek éreztem magam.. de van előnye is...hogy mi arra még nem jöttem rá



    fakukac:lehet igazság abban amit mondasz ebben a telepatikus dologban

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    :DDD NAH AKKOR JÖHET ABÚVAL BASZOTT SZTORI:
    születtem egy családba ahhol jól megvoltak a szülők de szerelem az nem volt. max az elején makacs akaratos szülőkkel. mindíg 1 edül játszottam, fociztam, homokoztam nem igényeltem a többiekkel való játszást azok mind mások voltak: nyafogósak, idióták, bénák,szánalmasak, köcsögök, buták, önzőek, izomagyuak vagy kinyalt elkényeztetett kis picsák(már amennyire ezek igazak lehetnek jellemben egy ovodásra..sztem már akkor is elég jól lehet látni a jellemvonásokat). szóóval magányos farkassá váltam egy lassan de biztosan anyagiassá és parasztá váló társadalomban. Tudom ami most jön az nevetségesnek tünhet de nekem számított: soha nem azt kaptam amire vágytam karácsony stb nem mindíg kaptam valamit de a szüleim soha sem tudták mire vágyok igazán(pedig ezt egy szülőnek éreznie, tudnia kell ezért az Ő gyereke hogy tudja ismerje stb) és ez nekem mindíg is fájt. a szülinapok és karácsonyok inkább a látszat és a megszokások és szokások megtartásárol szólt nem pedig az Ünneplésről! ha tortát kaptam nem az volt a lényeg hogy cseperedem és nagyobb meg okosabb lettem 1 évvel hanem hogy milyet mekkorát és mennyiért.. a lényeg a MEKKORÁN van!!!nem az számít hogy örüljek neki hanem az hogy jó nagy legyen! dettó karácsony meg az összes többi teljesen kiölték ezen a téren belöllem az érzéseket! nem ünneplem a karit meg a többit bár most a párom már 1 ideje megpróbál a heyles módon rászoktatni és vele lehet sikerülni fog! szval egy ünneplés nélküli emberré váltam kb 8 éves koromra. aztán jött a testvérem 6 éves koromban baromira örültem neki jajj de jó hogy lesz valaki hasonszőrü aki olyan mint én és de jó leszzzz hát helyette kaptam egy láma köcsög nyavajgós faszkalapot akinek a génállománya valahogy az enyém de összeréázva vagy nem tudom...
    és sok szívás szakadt a nyakamba miatta sok felelösség sok teendő amit elötte nem nekem kellet csinálnom vagy amit elötte nem is kellett hirtelen elvárták hogy tegyem meg a tesómért hát erre baromira gyorsan ráuntam! semmivel nem tartoztam neki mégis mindíg nekem kellett heylette mindent megcsinálnom! Ő persze mindíg mindent azonnal egy kis nyafogás árán megkapott! én sosem nyafogtam, sírtam leszartam és kész tudtam hogy ez van de ő addig nyafogott amíg(én el nem hánytam magam) meg nem kapta amit akart, félre lett nevelve az 1 ső perctől kezdve és ez kihatott rám is nem, jó 1 fedél alatt élni valakivel akit utálsz..aztán szüleim váltak és 3 suliban jártam összesen az általánost ami nem tesz jót a gyereknek, ugye az a legjobb ha végig ugyanazokkal nő fel legalább az általános végéig. nehéz volt mindenhova beilleszkednem mert őszinte vagyok és azt az emberek 99% nem viseli el ha valaki őszintén elküldi az melegebb éghajlatra ah nem tetszik neki valami. mellé jött az hogy okos voltam és sosem szerettek ezért az osztálytársaim, Einstein mondta:ha jobb vagy mint az átlag el kell fogadnod hogy kiközösít az átlag és hülyének néznek(nem nagyképüségből mondom de ez teljesen igaz..gondoljatok arra milyen volt annak aki anno a legokosabb gyerek volt a sulitokban..ugye..emlékeztek milyen szar volt neki!) sosem értettek meg ,, sosem fogadtam feltétlenül azt el amit mások dogmatikusan elém tálaltak mindíg minden tmegkérdőjeleztem magamban és sokszor mikor megkérdeztem vagy megmondtam hogy márpedig sztem ez nem így van akkor kapásból kiröhögtek mert mertem ellentmondani a tanárnéninek aki persze mindíg mindent jobban tud mint a gyerek! mire megtanultam magyarúl írni addigra beszéltem angolul és németül ezért magyarban pocsék a helyesírásom ..nem éreztem a j-ly meg az ékezetes betűk között a különbséget és ez megintcsak tök szar volt! általános 7 ben megmondták angol órán hogy maradjak nyugtom a seggemen mert már elege van a tanárnak abból hogy mindíg mindent tudtam atöbbiek meg semmit!kurva szar úgy órákra járni hogy lelőnek a tanárok hogy ne csinálj semmit ne jelentkezzél én tudom hogy te tudod de nem érdekel! lehangoló és depresszióssá teheti az embert (megúsztam nagy nehezen a depressziót :DDD ) meg irodalom órákon ha versről vagy könyvről kellett írni sosem azt írtam ami a könyvekben volt hanem azt ami szerintem helyes, jó és ha nem úgy ellemzel egy verset pl ahogy az a nagy könyvben le van írva akkor te hülye vagy! nem ám fordítva hogy kreatív meg zseniális vagy neeeeeeeeeem ha magadtól gondolkozol valamin ami komplikált akkor neked nem lehet igazad! sokszór kerültem konfliktusba történelem órákon is amikor a kommunista erában felnőtt tanárnak megpróbáltam megmagyarázni 12 évesen hogy az utóbbi 50 év többet értott mint a nácik neeem én akkor hülye vagyok! és még sorolhatnám és sokszór volt hogy a tanárok beismerték az igazamat de megmondták nem ez kell óhanem amit a többiek tudnak! a magyar oktatási rendszer a kreativitást hazavágja! a szüleim vállása után gyakorlatilag a gyerekkorból 1 ből a felnőtté értem jellememből és környezetemből fakadóan a kamaszkort kihagytam. sajnos ..nem tudom lehet így jobb...fasz tudja.. a lényeg az hogy ha sokkal éretteb vagy baromira szar az élet a hasonló koruakkal meg otthon. aztn anyukám rokkantnyugdíjas lett és anyagilag eléggé szarul álltunk ezért úgy döntöttem hogy 2dikas szakközepes fejjel elmegyek dolgozni azóta dolgozom suli mellett!
    diákminimálbér fagyoskodás minden nap 40 kilóméter bringázás(mert uyge drága a bérlet) télen si fagyban hóban reggel 7:45 re szakközépbe 6km utána munkába 8km suli után leszívott aggyal fáradtan este haza 10km és utána még tanúlni boltba menni enni stb és ez éveken át! oh jah bocs szakközépben még annyira sem tolerálják az olyan embereket mint én mint általánosban! még szarabb lett! sosem élveztem igazán semmit életemben , sosem tudtam igazán lazítani vagy kikapcsolódni csak a stressz meg a hajtás.. persze a nőknél kb 5 % az ami értékeli ha bilyen ritka ''értékes'' példány vagy de mivel tapasztalatom nem volt az elutasítástól meg nagyon féltem eleinte mint ugye mndenki ezért sokat vaciláltam gondolkodtam ott ahhol ma mmár tudom hogy ösztönösen a szívre hallgatva kell cselekedni néha látszólag irracionálisan is és akkor megkapja a nőt az ember! megkaptam sokszor hogy jó barát vagy de semmi több meg hasonlók! a legszarabb az volt amikor egy aranyos szép szexi okos értelmes kedves csaj nagyon tetszett 1 üt dolgoztunk és aztán (persze a bunkó pénzes tipusú) a pasija összetörte a szívét és hazavágta a csajt lelkileg én normális akartam lenni meg ténleg nagyon bejött és vártam 2 hetet amíg egy kicsit összekaparta magát és kezdett rendbejönni amikor már nem sírt folyamatosan meg ilyenek akkor odamentem hozzá és megmondtam hogy elmehetnénk valahova és szeretném ha jobban megismerne mert nekem nagyon tetszik..mi volt a váélasz????????? meglepő ámmmm visszament a köcsög pénzes pasijához mert a pasi visszakönyörögte magát egy szemét mocskos paraszt votl aki kihasználta baromira féltékeny volt rá és még sorolhatám de a csaj visszavette annak ellenére hogy ő is tudta meg én is mondtam neki hogy tudja jól hogy nem fog működni!
    összetörtem hogy azt a rohadékot választotta helyettem aztán kiderült hogy engem azért dobott hogy a másikkal 1 hónap után szakítson mostmár véglegesen!!! mégjobban kettétörtem de nem voltam hajlandó belemenni a kapcsolatba nem akartam azt érezni hogy csak citrompótló vagyok. ha ló nincs jöhet a szamár alapon! és sokszor voltak hasonlók még!
    munka meg a legszarabb mert jött egy okos mszp-aki az adókedvezményeket egy csoó cégtől(jelen esetben fehérvári IBM) megvonta és több ezren lettek munkanélküliek akik feltöltötek minden lehetséges üres munkakőrt így a diákmunkára nem volt igény!!!szívtam mint állat! aztán volt 1 évem a szakközépben amikor folyamatosan lebetegedtem ennek az lett a vége hogy nem tehettem vizsgát sem mert átléptem a megengedhető hiányzási korlátot 9 óraszámmal!!!! és nem vizsgázhattam pedig simán ment volna!! Évismátlés! szerncsémre az az osztályközösség 1 fokkal jobb volt mint a korábbi..csajokkal mindíg semmi rám se néztek mert okos voltam meg udvarias meg tisztelettudó meg nem volt pénzem se csak a mosolyom meg a pici szívem de az ugye senkinek sem kell!
    aztán amikor már minden a legszarbb volt jött az éretségi(semmit nem tanultam vagy puskáztam de 4-es átlaggal és 2-dik osztályátlaggal érettségiztem le!!!) ami után jött fősuli ahhol hírtelen hasonszőrü emberek aránya a közösségben a korábbi 2%ról felugrott 60%fölé!! :) a nők hirtelen már nem azt nézték van e pénzed meg ki vagy e gyúrva hanem azt hogy ki vagy? mi vagy? milyen vagy? van e humorod okos vagy-e stb? hírtelen már az 1ső este 3 csajjal is kavarhattam aztán ez ilyen szinten ment egy darabig... :D korábban mindíg azt kaptuk meg szakközépben hogy mi vagyunk a (gépészek) a leghülyébbek meg nem értünk semmi hez meg nem tudunk tanúlni meg bunkók vagyunk(ez egyébként osztályszinten igaz is volt csak 1-2 emberkének esett baromira nem jól köztük nekem is)
    ez hírtelen amikor Gépészmérnök hallgatóvá váltam megfordúlt és mi lettünk a leg jobb fejek a leg normálisabbak a nők álma meg minden!és ez baromira jól esett! 1 gépészre kb 6-7 nő jut nállunk!!!!!!! és mindenki akinek nem gépész a párja az nem is igazi nő :DDD kb valami ilyesmi mert itt már sok olyan ember van aki normális, meg okos meg romantikus meg mittudom én még mi és ez jó! hírtelen elkezdték értékelni a közösségben amiben voltam a jellemvonásaimat amikért korábban a többség ugye hát utált!!! nah aztán összejöttem 1 gazdásszal akinek akkor már nem sok volt hátra a diplomáig így annak tudatában hogy ha működni fog a kapcsolat baromi szar lesz megoldani azt hogy 1 ütt maradhassunk! februárban kapott dimplomát besten bankban munkát most nekem meg még van 1,5 évem minimum a diplomáig szar lesz de ez van Szeretem!!! ennyi és remélem megoldjuk...nem akarom elveszíteni de félek...
    a suli persze baromi drága még államin is!
    és ezek a rohadék gecik megvarjálják az egészet hogy minnél több pénzt húzhassanak le az ember fiáról (történik mindez államin!!) és az nem számít mennyire nincs pénzed!! a szoctámokkal meg ezekkel kitörölheted a segged! munka persze nincs mert hát ugye gazdasági megszorítások vannak és ebben a fos(nem bántásbólés nem is sértés nem féklreérteni!) országban a tudást baromira nem fizetik meg!
    szóval sztem 23 éves létemre szoptam eleget!minden téren!
    most minden sokkal jobb mint régen volt műszaki fordító és tolmács vagyok van egy párom akit nagyon szeretek és nem viszonzatlanúl , mindenért 1 üt küzdünk meg és ez jó érzés.
    ennyi az életem bár sok mindent (főleg szopást!!!kihagytam mert ennyi fért a munkaidőmbe)

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz tildy #550 üzenetére

    ja igen bocs még valami és ne röhögjetek mert kurvára nem vicces: ovoda ..középső csoport!
    karácsony után... csomó ajándék de leszarom mert ami tetszik és szeretem az egy pici piros sport matchbox imádom egész nap azzal játszom de nagyon vigyázok rá pucolom stb azzal aludtam azzal mentem wc-re stb oviba is.. sosem tudtam aludni a déli pihenőknél..nem voltam sose álmos és első nap karácsony után játszottam halkan az ágyamon az autómmal(azok az alu X lábu ágyak textillel vágjátok??? :) )
    és oda jött az ovónéni és elvette mert hogy nem játszani kell hanem aludni...egész nap nyagattam hogy nekem az a mindenem és én azt akarom mert anélkűl nem létezhetek (összeszrúl a szívem ha erre gondolok) de nem kaptam vissza! azt mondta majd év végén megkapom anyukámnak adják majd oda metr ez így szokás hogy a játékokat amiket otthonról viszel be és valamiért elveszik azt anyudnak adják oda!!!
    gondoljatok bele egy kisgyerektől szakítod el azt ami neki a legfontosabb a világon és elszakítják tőle!!
    jobban fájt mintha anyukámat vették volna el ....és persze nem kaptam meg soha..azt mondtéák év végén hogy nincs meg azt sem tudják miről beszélek!!pedig minden este rá gondoltam elalvás elött!
    ez nagyon mély nyomot hagyott bennem...megtanúltma belőlle hogy senkire sem támaszkodhatsz(a szüleim addik verhették volna őket amíg vissza nem kapom de nem tették nem élték át hogy nekem ez milyen fontos!! én ha ilyen lesz fétszedem az ovonénit az tuti!!!) és senkitől se várhatsz jót! és hogy ha valamit megakarsz oldani akkor senkire sem támaszkodhatsz csak magadra!!!fogat fogért szemet szemért ha ő elvette azt ami nekem a legfontosabb én elvehetem és el is fogom venni azt ami neki a legfontosabb! ha még él akkor amikor már megtehetem hatalmamnál és pénzemnél fogva!
    jah és akkor azt még nme említettem hogy nemes embeerke vagyok (pl Deák befiygel a családfűámban meg ilyen apróságok... :U )
    én vagyok jelen pillanatban a recsk-i aranybáyák, 2000 bírka 500 marha 1 kastély jogos örököse ami persze államosaítva lett nem is tudom mikor..jah bocs 50 éve! azok tették mindezt akik most ahelyett hogy elbújdosnának az országot vezetik! felfoghatatlan hogy nem volt tisztogatás a rendszerváltáskor és bárkinek elnéznek bármit!
    persze tekintve hogy minden dokumentumot anno megsemmisítettek nem kapok semmit! de majd ez is meg a felelősök sorsa is megoldódik csak idő kérdése...soha nem felejtem el ki vagyok és mi vagyok!

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz tildy #555 üzenetére

    '' diszkó Wc-jét értheted képletesen is

    Egyébként meg elitélitek vagy sem, megvan az ilyen gyors'' kapcsolatoknak'' is a maga ''varázsa''. Nem erre fog az ember családot tervezni persze, de van benne egyfajta izgalom, egyfajta ''titok'' érzés , és ezt korántsem mondanám rossznak. (És most nem arra gondolok, hogy egy éjszaka alatt x emberrel, hanem inkább arra, hogy ''ésszel'' akár az ilyen ''alkalmi kapcsolatok'' is beleférnek az ember életébe . )
    ''
    köszönöm látom valaki megértett és nem félreértett ! pontosan erre gondoltam :R :R

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    és én nem azt mondtam hogy ez a legjobb dolog a világon de nem is olyan rossszzz ha belegondol az ember és akár lehet olyan is hogy mindkét fél megkapja amire vágyik, fülledt erotikát ennyi ez sztem nem elitélendő és igen nem arra gondltam hogy minden este 87 nővel meg arra hogy ezt minden héten eljátszani! és nem is arra hogy direkt ezért elmenni valahova! hanem arra amit tildy is meglátott amit még eddig itt sneki!
    Köszönöm hogy van valaki aki ezt megértette tildy te 1 angyal vagy! :R

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz zso73 #561 üzenetére

    ja kezd rendbejönni agyilag a szakközépben helyrerakták félig meddig...

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz pacorro #566 üzenetére

    1 baromira gyorsan írtam! ilyen sebességnél meg sokat hibázok bocsesz!
    2 simán ha ráuszítod a word helyesírási okosságát a cuccra no problem
    3 fordító és tolmács:angol-magyar.német ..nekem angolban meg németben kell nagyot alakítani magyart elég ha így nyomod mint én :DDD
    és igen szánalmas önsajnáló nyavajgás!! tudom azért kezdtem úgy ahogy.....ha megnézed az elejét meglátod amire gondolok ;)
    nah így kezdtem:NAH AKKOR JÖHET ABÚVAL BASZOTT SZTORI:
    nem véletlen hogy aki nem akarja ezt a szart elolvasni az ne olvassa el!

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz faster #570 üzenetére

    így..ha én olvasnám ezt amit írtam lehet(valszleg)én is így gondolnám..

    de ha ezt olvastad benne:''''Einstein mondta:ha jobb vagy mint az átlag el kell fogadnod hogy kiközösít az átlag és hülyének néznek(nem nagyképüségből mondom de ez teljesen igaz..gondoljatok arra milyen volt annak aki anno a legokosabb gyerek volt a sulitokban..ugye..emlékeztek milyen szar volt neki!''''
    akkor lehet hogy értenél

    a másika z hogy nem vagyok 1 tömeggyilkos hajlam csak nagyon haragtartó és komoly dolgokért nehezen bocsátok meg..ennyi....egyébként az egész OFF mert csak kicsi köze van a nőkhöz tehát bocsi csak sokan kérték..megkapták.............

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz szepi79 #574 üzenetére

    köszönöm remélem én is...nehéz 1,5 év vár ránk nem kívánom senkinek, de ha még 1 szer döntenem kellene hogy belevágnék-e...megint a Szerelmet választanám még így is...hogy neki már élete van én meg még a diplomámmal szopókázok.
    csak a nehezen elért dolgokat becsüli az ember igazán..ez igaz a nőkre is 1 kicsit!
    ne értsetek félre a sulis dolgok miatt nem haragszom senkire, ahogy te is írtad el kell fogadni és máshol barátokat keresni ez így is van de a matchboxomat sosem fogom visszakapni.....nah lehet röhögni!!! :))

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz faster #577 üzenetére

    lol; jó neked! ennyi...

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz csapos2 #579 üzenetére

    ja igen
    de ez egy csajos topik szval én nem akarom hogy miattam offoljuk szét a topikot bár ha jobban belegondolok ez a fáradt gőz topikban van szval akár..........

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz szepi79 #581 üzenetére

    én ezt viccnek szántam... :DDD :DDD és jót röhögök rajta..... csak sokan nem nevetnek.... majd lehet hogy leváltom..a sulival meg az a baj hogy most kb 57 felvehető kreditem lenne.. az nem megcsinálható!! és a fősulimon komolyan veszik a katalógusokat meg a hiányzásokat más nem tudja beírni az embert mert lebukik és utána meg jön a szívás! és lehet hogy szombaton is akad majd órám a levelezősökkel összevonva...nah így azért nem könnyű a hétvégéket elintézni...félek egy kicsit..a kapcsolatod nem romlott meg.. nem égett ki a tűz??? nem távolodtatok el....?

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz zso73 #584 üzenetére

    ez így van.....lehetnék ...... ;]
    de van egy mondás aki a PH-t szereti rosssz ember nem lehet!

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz tildy #586 üzenetére

    akkor most csináljuk azt hogy én veszek 1 db piros maseratit és elviszlek furikázni ..te meg megnöveszted a hajadat amekkorára csak akarod jó??? ;) :B

    Valószínűleg ma sem tennék másként, és ha elkapnának az érzelmek eg yilyen helyzetben, valószínűleg még mindig nem az eszemre hallgatnék.
    helyes!és sztem aki nem így gondolja az vagy hazudik magának is, vagy még nem élte át azt amit mi..ezt is meg azt is..mindenből 1 kicsit ;)

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Loretto #592 üzenetére

    igaz ... de senki sajnálatára nem szorulok és nem kell a sajnálat
    viszont a nők nőügyektől messsssze messsze kalandoztunk..

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    ha gyakorlatilag 1 üt élek a párommal és nem untuk meg 1 mástés bírjuk sőt igényeljük azt hogy 1 fedél alatt legyünk akkor sztem nálunk ez a veszély nem fenyeget ...remélem...de csak a halál biztos meg a télapó sőrhasa!


    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz faster #594 üzenetére

    akkor te félreértetted nem nekem volt fontos a torták mérete én spec leszartam ..
    és ezzel csak szemléltetni akartam a jellemüket..

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz tildy #590 üzenetére

    minek mész el ha nem érezted magad jól velük???????????????
    én kb a 27 ből 3 miatt megyek el...nem többbb az tuti


    szerk: hummm mindenki alapvetően más és más fából van....mindenkinek más a szar...
    én pl(és ez most a szemléltetés miatti példa és nem konkrét eset mielött még megint félreértene valaki!).: nem hatódom meg ha sortüzet kap 400 ember a szemem láttára, nem hat meg más vére,
    de ha látok valakit aki egy kutyát megver vagy megüt annak kitépem a gerincét, tűket kalapálok a körme alá stb a punisher meg elbújhat az ágya alá hozzámképest!!!

    nem birom elviselni ha egy ártatlan lényt bántanak(állatok) de ha embert bántanak az nem borít ki annyira mert minden emberben van valami ami miatt megérdemelheti esetleg vagy nem tudom..talán...nem tudom..ezen még sosem gondolkodtam..el............

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Loretto #601 üzenetére

    van felellőssége a sorsát illetően egy gyereknek????
    :F :U :U

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    sztetek a gyűlölet gyerekes????????
    érdekes eszmefuttatásba kezdünk belecsöppenni.....
    hajrá várom a commenteket emberek!
    még a végén írok egy bestsellert!

    a gyerekkorban elszenvedett esetleges sérelmek következményeiért felnőtté válva a felelősséget hírtelen átveszi az okozó személytől a felnőtté vált gyerek? és onnantól az ő hibája vagy felelőssége???? ezt most hogyan???? :F



    észreveszem a szép dolgokat.. nem kell félni csak nem felejtek..de ha nem venném észre a szép dolgokat nem vettem volna észre a páromat sem...szerencsém van hogy képes vagyok észrevenni szép dolgokat!
    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz zso73 #613 üzenetére

    IGAZ! :P :P :R :R :D
    egy bölcs embert hallhattunk!


    mah ácsi..nem a szülökkel van ebben az esetben a probléma elsődlegesen hanem az ovonővel!


    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz tildy #617 üzenetére

    az ember ilyen..kényelmes és logikusnak hiszi önmagát!
    de a leg1szerűbb út álltalában a legrosszabbbbb

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz faster #621 üzenetére

    '''' Én inkább a gyerekben látom a hibát, amiért túlérzékeny és mindent támadásnak vél. Ha nem ez történt volna, akkor másvalamiért haragudna.''''
    megkérdezhetem a családi állapotodat??van gyereked???mia a szakmád???mi a végzetség??csak kíváncsi vagyok..... :U

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Esmein #624 üzenetére

    iggen köszönöm nem akartam én mondani faster véleményére hogy hülyeség biztos voltam benne majd más megetszi helyettem... :DDD
    Esmein megtette..jah és küldöm neked Esmein a Genesis-től az I can't dance c dalt :DDD

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz faster #628 üzenetére

    ki hisztizik??? na nehogy már.... kérdezhetek? van gyereked?? meglepne ha igennel válaszolnál..ha igen az gáz... akkor remélem jó a párod ilyen téren fejben , mert hogy neked még gondolkodni kéne egy kicsit az is biztos! nem bántásból inkább segíteni akarok..

    mert a te logikád szeritn a gyerek tehet arról ha elrontják...érdekes elgondolás :U
    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz faster #630 üzenetére

    ennek annyi köze van hozzá hogy ha lenne gyereked akkor szemléletbelileg változnál ..sokat!!
    de kétlem ha mégis hááááááááááát az emberek tudnak változni de már van gyereked gyorsan menj el egy terapeutához mert nem biztos hogy a:gyerek tehet arról hogy elrontják-hozzáállással egészséges lehet majd a gyerek az tuti

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz T. Almeida #633 üzenetére

    ez igaz..nem nehéz de ha buziznak veled a tanárok a 4 esért sokat lehet ám szívni... ;]

    faster kérlek válaszolj van gyereked vagy nincs... nehéz a kérdés??

    ha a téma nem jutott át a fejedbe akkor az nem baj csak ne csinálj magadból hülyét mert az kínos..... itt most nem arról van szó hogy milyen a babakocsid...ennél kicsit többről van szó...nőlj fel hozzá!



    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz faster #637 üzenetére

    ÍGY is van köce szépen tudtamm most boldog vagy??mert én igen!
    igen tudtam ..ezért gondolkodsz így! majd ha gyereked lesz .... felnősz...

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz szepi79 #641 üzenetére

    nincs...még...de ha megvan a diplomám és a kellő háttér ahhoz hogy a jövője biztos legyen akkor is ha másnap eltörik a nyakam, abban a pillanatban elkezdek gondolkodni majd azon hogy mi lenne ha lenne és hogy fel tudnám-e vállalni a felelősséget stb

    nincs de faster gondolkodás módján látszott hogy nincs még felnőve és érdekes a látása a területen...


    és kezdem azt éreznihogy ma beszélgettünk 1 nagyon jót de nem a topik témájáról!! NŐK!!! és NŐÜGYEK gyerekek ez a téma én már nem kívánok másról diskurálni(ebben a topikban!)

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz faster #644 üzenetére

    az hogy te PH! Nagyúr vagy elismerés meg respekt egy dolog de hogy a gyerekekhez érdekesen állsz az egy másik nem értem ki a befőtt de sztem nem én..hanem a gyerek a hibás.........stb


    a szerelmhez meggratulálok próbáld meg ezt a hevesen lángoló időszakot kitolni olyan hosszúra amennyire csak lehet!

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz pacorro #666 üzenetére

    tudom sajn ez van..de ha cserébe az anyanyelvi beszédközpontodban a magyar mellé befigyel az angol meg a német akkor ha belegondolsz megéri!!én is sokat szívok miatta!
    de mindenki azt mondja cserélne velem...de tényleg nagy szívás.. viszont látom az előnyeit és tudom hogy a gyerekeimet én is majd több nyelven fogom nevelni, valamit valamiért!

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Zull #671 üzenetére

    tartós kapcsolat alapjait buliban ritka hogy ki lehet alakítani....ez így igaz....

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Esmein #674 üzenetére

    :DDD

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Bibby #679 üzenetére

    őszintén??? csajozni??? hogy hol kell??? Az életben:fősuli,egyetem,teázó, kávéház,uszoda, strand bár oda inkább a brbik járnak mind az igazi NŐK, munkahely, külfőldön nyaraló honfitárssal, meccsen!!, operában a szünetben, sport eseményeken, olyan helyeken ahhová a kiéhezett, unatkozó szingli csajok járnak..gondolkozzz!! találd ki... a szingli és a nem szingli között annyi a különbség hogy a szingli nme biztos benne hogy akar kapcsolatot :DDD
    őmmmmmmmm :F :F
    erdőben ha futni mész..kutyasétáltatás az nagyon hatékony!!! és 1ből kiderűl hogy a kutyusok meg vannak-e 1üt..ha nem a csaj sem érdekel!!!!tegnap pl rámnyomúlt egy kb 21-23 éves kedves kis hölgyemény az auchanban éppen vonalkódot kértem volna a ruhapróbálos helyen és beszélgettünk kicsit és tök jól esett hogy érdeklődne de persze nekem van párom szval ennyi és nem továbbbbb....meglepődtem aranyos kedves szép stb... nme a tescós hárpia a kasszáknál típus...
    stb

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Wolverine #721 üzenetére

    lehet hogy az élet más területein érettebben gondolkodik de hogy a gyerekekhez nem ért az látszik ha elolvasod amiket hsz-t...



    igen az alkohol sok gátlásos embernél nagy segítség..van haver aki és most szó szerint idézek ''csajozósra iszom magam'' állapotba szokott kerülni..ez közepes mennyiséget jelent..nem részeg mert az ténleg taszítja a hölgyek nagy részét de elég ahhoz hogy magát merje adni ha egy nő közelében van..a bátorság az amiben (most még) hiányt szenved. meg lefagy ha egy olyan nő közelében van ekinek egy kicsit is van dekoltázsa vagy kirakja amilye van..akkor ŐŐ ott kész és vége van mint a botnak!! értelmesen nem tud megnyikkanni és csak égeti magát a csaj meg azonnal veszi a lapot és zavarba jön attól hogy a haverom zavarban van és menekülni akar a szituból...és ekkor megette az egészet a fene...annnyi....ergo:aki ilyen tegye ugyan ezt(csak ne vigye túlzásba és ne szokjon rá, ez csak 1 mankó....) igya csajozósra magát!
    aztán ha majd ebben az állapotban észreveszi és végre felismeri mit hogy kell akkor el lehet kezdeni futni és nem kell már a mankó...

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz TrollBalint #727 üzenetére

    másnap reggel nézzél az oldaladhoz ha ott van még akkor nem 1 éjszakás kaland :DDD
    jó kérdés??? érdekelne a válasz de sztem nem lehet megmondani...ehhez olyan érzékek meg gondolkodási mód kell amivel mi halandó férfiak nem vagyunk sztem megáldva....

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz fokukac #732 üzenetére

    hehehehe :DDD

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz szepi79 #735 üzenetére

    nappal kirakod a ketrecet a konyhába este meg az ágyba.... :DDD
    nem gondolom komolyan hölygyek...

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz T. Almeida #738 üzenetére

    én 1 et egy kicsit igen de okom volt rá hogy ne éljek a lehetőséggel pedig hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű és gyakorlatilag a hölgyemény rántott magához: nem akarsz felmelegíteni..?kérdéssel..
    mit hagytam ki.....

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Aktív témák