Aktív témák

  • Bad Boy1

    csendes tag

    Hát igen, érdekes teremtmények ezek a nők. :) Tegnap este mi is sms-ezgettünk és feltűnt neki, hogy egyáltalán nem vagyok szomorú, sőt, nagyon jól érzem magam a bőrömben, vannak céljaim, terveim, rengeteg programom és egyáltalán nem kesergek és bánkódom. Rögtön kérdezte: ''Csak nem másik lány van a dologban?'' Amikor pedig elmondtam neki, hogy nincs, akkor rögtön visszaírt, hogy ő még sűrűn sír és mondjam meg őszintén neki, hogy hiányzik-e, gondolok-e még rá és hogy sírok-e még miatta. A válaszom pedig az volt, hogy sírni nincs értelme, mert csak elszalasztjuk a szép dolgokat, inkább a terveim megvalósításáért küzdök. Rögtön jött az sms: ''Egyet mondj meg kérlek: Benne vagyok a terveidben?''

    Nagyon igaz az, hogy először a saját bőrödben kell jól érezned magad és boldognak lenni, utána leszel csak képes arra, hogy egy társ mellett az oldaladon kiteljesedjetek és harmonikus kapcsolatban éljetek. Hiába minden, ha egyedül nem tudsz boldog lenni és nem tudod meglátni a szépet. És nem az a vonzó férfi, aki otthon búslakodik és kesereg, hanem akiből sugárzik az élet és bármi is történjék nem adja fel és nem törik meg!

    Holnap kora délután indulok hozzá, majd beszámolok.

    ''This is your life, are you who you want to be?''

Aktív témák