Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HZoli87

    veterán

    válasz Szellem. #2612 üzenetére

    Adott egy olyan opció (Ütemezett feladat / Scheduler), hogy frissítsen a program a felhasználó bejelentkezése után rögtön. Mivel azon a gépen, amit én rendszeresen használok, csak az én saját fiókom van, jelszó nélkül, így a Windows 7 automatikusan beléptet a gép bekapcsolása után. Az elmúlt pár napban ESET-ék éjszaka is kiadtak egy új adatbázist, így másnap reggel ezt megtalálja a program és le is frissül. Ezzel csak az a gond, hogy míg tart a frissítés (körülbelül 10 másodperc), addig nem csinál semmit a gép, a tálcán csak az ESET ikonja van, tálca nem reagál semmire, Start Menüre nem tudok kattintani, asztalon található ikonokra úgyszintén. Letelik ez a 10 másodperc, de a program (ESET) nem jelzi semmilyen ablakkal, hogy sikeres frissítést végzett (Log Files -> Events, itt tudom ellenőrizni, hogy frissített). Ezután 1 másodperc alatt a gép bedob minden programot és alkalmazást a tálcára, mintha eddig hátráltatta volna a védelem. Mondanom sem kell, hogy kicsit bosszantó, hogy bejelentkezés után áll az egész gép (ha frissít az ESET), 4.2 mellett sosem volt ilyen gond, szinte minden program betöltődött addigra.

    Nem tudom mivel lehet a gond, routert nem tudom elérni, MBAM pro frissítése után megszakad a net 1 percre, most ez a hiba. Teljesen új OS-t kapott, ez volt az első program amit telepítettem rá. Minden hálókártyámhoz WHQL minősítésű illesztőprogram van telepítve, amit a Windows Update megtalál és telepít is.

    Szóval nálam van gond vele bőven, de nem várok semmi változást a stabil kiadásban (pedig én megtettem mindent, ami ahhoz kell hogy kijavítsák a hibát). Utána majd eldöntöm, hogy merre tovább ...

Új hozzászólás Aktív témák