Új hozzászólás Aktív témák

  • Csolt

    tag

    Sziasztok!

    Előre szeretnék elnézést kérni, ha túlságosan sokat írok, de próbálom a lehető legrészletesebben leírni a történteket.

    Három nappal ezelőtt kezdődtek a nehézségek. Megmagyarázhatatlannak tűnő okok miatt néhány videót alig tud lejátszani a Google Chrome böngésző. A videó elindul, de 2-3 másodperc után megáll, majd tölt, és ismét néhány másodperc erejéig folytatódik a letöltés. Az érdekes az, hogy ez bizonyos videóknál van így, van amit 4K felbontásban gond nélkül tölt be.

    A másik furcsa jelenség csak a www.9gag.com-nál jelentkezik. Ha megnyitom az oldalt, teljesen megöli a böngészőmet, más honlapot be sem akar tölteni. De más oldalakat gond nélkül tudok böngészni, amelyek szintén tartalmaznak gif-eket.

    Arra gondoltam, hogy a böngészőm lehet az oka, emiatt letöröltem minden böngészési adatot, de nem történt semmi, majd újratelepítettem a gépet és a hiba még mindig fenn áll.

    A hiba talán az operációs rendszerben lesz, mert az Eseménynapló rengeteg, hasonló hibaüzenetet rögzít, amelyeket nem tudok megoldani: http://kepfeltoltes.hu/view/160528/microsoft_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Más gépen ezek a hibák nem jönnek elő, csak azon, amit én használok.
    Windows 10 a telepített operációs rendszer.

    Köszönöm a segítséget,
    Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák