Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EABandii

    csendes tag

    válasz ambrus5 #32 üzenetére

    Szia!
    Próbáldd meg frissíteni, nekem a decemberi rendszer van fenn, a január 2-i frissítést még nem tettem fel, de ilyen még nem fordult elő.
    Viszont tegnap sikeresen pofára ejtettem derékmagasságból a telefont a vizes aszfaltra, egy kis karcoláson kívül ami a HÁTLAPJÁN esett semmi baja sem lett... még :DD

    Az akksiról meg annyit, h nekem mobilnet on, és olyan 2-3 óra játék után merül le a felére.

    Végre sikerült megoldani azt is, hogy sd-kártyára mentsen, csak írhatóvá kellett tennem a system mappát, és kicserélni egy fájlt. Így a san andreast is ki tudtam próbálni, ami vígan szaladgál rajta :D

    [ Szerkesztve ]

  • mibina

    újonc

    válasz ambrus5 #32 üzenetére

    Nekem ugyanilyen problémám volt. WIFI ledobott és a beállítások WIFI illetve BLUETOOTH része le is fagyott (se ki, se be nem lehetett kapcsolni). Mindez akkor, ha WIFI használat közben beérkező hívás jött (nem kellett felvenni sem, kb 10 mp alatt bontott a WIFI) illetve ha én indítottam hívást, akkor is. Ezt leszámítva nekem nagyon tetszik a telefon, ebben az árban teljesen rendben van, úgyhogy sajnáltam volna emiatt visszavinni... Hiába olvastam utána külföldi fórumokon is, semmi nem segített (állítsam be WIFI-t statikusra DHCP helyett, ...). Végül a Google Play Áruházból letöltöttem a SMART WIFI TOGGLER-t, és azóta tökéletesen működik!!!!!!!!!!!!!! Ha jön bejövő hívásom, akkor látni lehet a Togglerben, hogy lecsatlakozott, majd újra csatlakozott rögtön automatikusan, és nem fagy le, nem kell rebootolni :-)
    Remélem, tudtam segíteni, és bocsi ha nem teljesen érthetően fogalmaztam, de abszolút műszaki analfabéta vagyok :-)

Új hozzászólás Aktív témák