Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mano_01

    tag

    válasz mukibuci #20070 üzenetére

    nem ezt mondta, de bemásolom egy szintén pórul járt ügyfél esetét.

    "Gondoltam Leírom hogy hogyan jártam a Vodafonnal !
    Mai nap (2012.06.09)bementem az egyik üzletükbe hogy bontsam a szerződést.A hölgy nagyon segítőkész volt,és kb 20-30 perc telefonálgatás után azt közölte velem a Vodafone hogy felmondhatom hogy ha kifizetek 6000Ft opciós díjat és 25000Ft kötbért !!!!
    Majdnem rosszul lettem ott a helyszínen ,alig tértem magamhoz, mert tudomásom szerint bárki felmondhatja a szerződést ingyen.
    Mint a későbbiekben kiderült a Vodafone módosított a szerződésen időközben, csak azért hogy ők járjanak jól !
    Elmondta az ügyfélszolgálatos hölgy ,hogy most már bárki aki jön felmondani, azt csak akkor teheti meg hogy ha ezeket az összegeket kifizeti !
    De egyébként felvázolom én a valóságot hogy mi is itt a helyzet !
    Nemes egyszerűséggel az történt hogy tömögesen felmondták a szerződéseket ,és erre ők úgy reagáltak hogy nehogy már ügyfél nélkül maradjanak valami kifogást keresni kell amire azt mondják hogy inkább maradnak !
    De a valóság az , hogy mindenkit hülyének néznek , és becsapnak.
    Azt azért még leírom hogy előttem egy srác ugyan így járt de ő elmondta hogy nem fogja annyiban hagyni a dolgot.
    Egy szó mint száz , jól gondolja meg aki bontani akar.
    Alig várom már hogy az a 8 hónap elteljen és már lépek is,nincs az az ajánlat amiért én maradnék !"

    "Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

  • wwhy

    veterán

    válasz mukibuci #20070 üzenetére

    Nem volt -hat lehetoseg ... ha fizetem a bontasi koltsegeket, akkor ok, ha nem, akkor nincs bontas. Duhomben kertem a panaszkonyvet, hivtam 1270-et, 2x, 2 kul. ufsz-os mondta uazt :((

    Benne van, de hiaba hivatkozt barmire, nem erdekel senkit ... Mint a kakukk: kozponti utasitas, kozponti utasitas ...

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Új hozzászólás Aktív témák