Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dedike

    addikt

    válasz syl5 #3810 üzenetére

    Hátulról kezdem, mert ha elrontom, akkor még kezdhetem elölről... :B

    Szóval. Azért drágábbak azok az árak, mivel még nem járt le a 24 hónapos hűségidőd.(kereken hatezer forinttal több, mint az új előfizetés vásárlásánál.) Azon a napon, mikor letelik a két éved, máris megszűnik ez a különbség, s még olcsóbb is lehet! Szerintem azt már mindenképpen várd meg, csak egy hónap! ;)

    Az, hogy hány telefonod van meg, nem számít, gondolom most is két hívószám után fizetsz havi díjat, stb.

    Nem! Nem kell feltétlenül új előfizetés! Maradhat a régi számod, ha akarod, de megveheted új előfizetéssel is. (Ebben neked kell döntened, mennyire fontos a régi szám.) A pontokat csak úgy tudják beszámítani, ha a meglevő előfizetésedhez vásárolsz társkártyás előfizetést, illetve ha a mostani számodat upgradeled.
    A webshopban úgy tudod beszámíttatni, hogy vagy a meglevő előfizetésedhez veszel új készüléket (upgrade), vagy egy másik, de társkártyás előfizetést vásárolsz, vagy simán veszel egy teljesen vadi új készüléket számmal, mindennel, újabb egy vagy két év hűséggel! (Bár ez utóbbi nem tudom lehetőség-e a kapcsolatpontok beszámítására, ezt majd mások megmondják...)
    A rendelés során ha van olyan pont, hogy "Kapcsolatpontok beszámítása", akkor ott tudod jelezni!

    Sok sikert! ;)

    Jó szerencsét!

Új hozzászólás Aktív témák