Új hozzászólás Aktív témák

  • Tav-Csoves

    őstag

    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném. :R
    Miért van az, hogy az index.hu betöltési ideje 35 másodperc, holott az origo.hu az 2 másodperc alatt betöltődik? Vagy miért van az, hogy míg a google keresés kb 25 násodperc, míg bejön az első oldal a találati listáról, addig a mobilarena.hu 3 másodperc alatt bejön?
    Miért értem úgy, hogy a magyar telekom, hátrányisan megkülönböztet weboldalakat? Netsemlegesség?
    Eme probléma 3G és 4G LTE hálózatokon ugyanúgy tapasztalom.
    A Telekomnál feltöltő kártyám van, s igénybe veszek egy NetpluszS alap internet csimagot, és ehez egy Korlátlan email, és Web böngészés szolgáltatást.

    Amondó vagyok, hogyha fizetek, - és ha ez másnál is előfordul, amire eléggé nagy az esély - akkor elvárnák, hogy korlátlan böngészés opcióval betöltődjön gyorsan minden weboldal. Vagy ez olyan nagy kérés a XXI. században? :)
    A dolog már hónapok óta fennt áll. (És igen, most pöccentem be, így elnézést, ha a hangvételem nyers. :( ) A telekomtól kérdeztem, de azt a választ kaptam, hogy biztos nálam van a hiba, és régi a telefonom.
    SIM kártyát is cseréltettem, nem javult meg a dolog.
    A hiba véleményem szerint biztos, hogy nem nálam van, ugyanis a weboldalak egy része gyors, a másik része lassu.
    Böngésző chace ürítés mellett is, dalvik cache, és cache wipe meg volt..
    Note 3 telefonom van, tehát mind a 3 LTE band-et látom.

    Eddig a következő oldalak biztosan lassítva jönnek be nekem:
    Index.hu
    Menetrendek.hu
    Google.com
    Google.hu
    Gsmarena.com

Új hozzászólás Aktív témák