Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz dedike #3817 üzenetére

    köszi újra!
    Már csak az a kérdés, hogy hogy le tudom-e mondani a jelenlegi két előfizetésemet, ha társkártyás előfizetéssel veszek új telót?
    Vagy, ha upgrade-elem az egyiket, akkor le tudom e mondani a kettőből az egyiket?

    1430 & kali: látom ti vagytok a fő szakértők a T-mobile-os témákba. Kérlek segítsetek!
    Leírom még egyszer a fő problémám:
    Most két előfizetés van a nevemem.
    Ha be akarom számoltatni a pontokat, akkor erre véleményem szerint két lehetőségem van:
    - a jelenlegi számommal belépek a my-t-mobile-ba, és egy új előfizetést vásárolok
    - a jelenlegi számommal belépek, és készülékváltást csinálok
    Most jön a lényeg: tehát, ha a jelenlegi számommal belépek, és egy új előfizetést(új számot) vásárolok, akkor ez egy társkártyás előfizetés lenne a meglévő előfizetéseimhez. Ez esetben le tudom mondani a jelenlegi két előfizetést, vagy áttehetem mindkettőt domino-ra?
    Valamint, ha úgy döntök, hogy a jelenlegi számommal belépek, és készülékváltást csinálok(tehát marad a számom), akkor a hűségidő hosszabbodása csak erre az egy számra fog vonatkozni? És ez esetben a másik számot, és ahhoz tartozó előfizetést gondd nélkül lemondhatom, vagy áttehetem dominora?

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Új hozzászólás Aktív témák