Új hozzászólás Aktív témák

  • lafaty80

    őstag

    válasz kali #20259 üzenetére

    Párom ugyan más területen, de ügyfélszolgálatos.

    Én megtanultam hogy több türelemmel legyek feléjük, az esetek 95%-ban nem mindig ők hozzák azokat döntéseket, ami alapján kezelniük kell minket. Viszont rajtuk csattan.
    Tudom semmi közünk hozzá, de amit művelnek T-n belül saját alkalmazottjaikkal (bérezés, munkaidő, stb) néha azt csodálom hogy van még türelmük nekik is egyáltalán :(

    Párom esetében is volt nem 1 szitu, amikor én mondtam azt neki, amikor sírva jött haza, hogy másnap bemegyek és szájba verem a főnökét, és arcon rúgom a kedves emberkét is aki úgy beszélt vele ahogy.
    És hogy magunk ellen beszéljek, vannak tényleg olyan tuskók, akik a várandós ügyintézőt is síró görcsig tudnak kínozni. Én örülök hogy most itthon van a párom a 2. gyermekünkkel, nyugodtabban :)

    Én a siófoki T-be ha megyek ügyintézőhöz, akkor kicsit közvetlenebb mosolygósabb arccal érkezem, beszélgetek vele 1-2 mondatot, kialakul egy hangulat.... utána már minden könnyebb... eddig ez bevált.

    De a szerviz és a szervizes kollégák azok mások :D Ott ezzel meg sem próbálkozom :D

    Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Új hozzászólás Aktív témák