Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz kali #136062 üzenetére

    Csak ezt nem írták az SMS-ben. Mindenesetre egy EFI angolosan távozik, mert a 1414-en megy a "Magenta 1 ügyfelünként üdvözöljük önt", de a tornyon már egyből átrakott 4G-re. A sebességen nem is háborogtam. Gyenge volt, de legalább 5G-n lógott a készülék. Értem én, hogy tesztelget, meg nézi, hogy hányan fognak az 5G miatt Gigaerős netre váltani (ami nálam nem opció, mert Hajdúszoboszló fürdőnegyedében lakom ugyan , de a negyed olyan 30-40%-a nincs lefedve optikával, 40 méterre van tőlem a Telekom optika vége, ezért vagyok kénytelen DIGI FTTH-n lenni), vagy befizetni a piktorgrammért 1600 Ft-ot havonta, aztán olyan lesz a sebesség amilyen, vagy jó, vagy attól eltérő. Az is természetes, hogy a Dominosokat kigórták. Stressz tesztnek elment, bár szerintem fel sem kellett volna engedni őket. Szóval annyiból szerencsém van, hogy 5 hét van hátra a hűségből, nem tudom, hogy fognak e hívni, de annyira nem is érdekel.

    Az 5G-vel amúgyis érdekesen álltak. 2021 nyarán azért vettem 5G-s telefont, mert ment a kampányuk, hogy 5G lesz országszerte. Aztán 2023 tavaszáig nem volt.Pár hónapig ment, most meg leugdaltak még Magenta 1-esként. De nincs gond, visszamondtam kötbérmentesen, októberben meg szintén kötbérmentesen felmondom. Van, aki tolerálja az ilyen eljárást, meg van aki nem. Valószínűleg kisebbségben leszek, de én nem tolerálom.

    #136061aprokaroka87: De most a Yettel megint előkerült.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák