Új hozzászólás Aktív témák

  • 4Grider

    nagyúr

    válasz lugosi #132539 üzenetére

    Én leginkább az admin menüjével nem vagyok megbékélve. Alapvető információk hiányoznak róla (pl. akku töltöttsége csak magáról az eszközről olvasható le, admin felületen nyoma sincs), egyik másik menü halottnak a csók, mert beállítasz rajta valamit, de ő gondol egyet és nem úgy működik (pl. több apn kezelésénél mindig visszaáll az elsőre, akkor is ha másik szolgáltató sim-je van épp benne, így pedig logikusan nem lesz net). Vagy beállítható rajta, hogy hanyadikán resetelje az adatforgalmi statisztikát, nekem mióta megvan, egyszer sem sikerült neki, így a teljes (közel éves) adatforgalmamat mutatja. Listázza az inaktív SSID-kat is, stb.
    Mindenezektől függetlenül szellős helyen használható és tölthető is. Hátizsákban erőteljesen melegszik, töltés (az akkuvédelem miatt) olyan helyen nem fog menni. Mondjuk amúgy is válogat a powerbankok között, kell neki legalább 2A töltés, de szupergyors töltőkről tölthető a legjobban (nyáron mondjuk nem fog a védelem bekapcsolása nélkül egyből feltöltődni, max. kikapcsolt állapotban).
    Egyszer volt eddig új firmware verzió rá, nem sokat javított a hibákon.

Új hozzászólás Aktív témák