Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz HZoli87 #40668 üzenetére

    Korábban nálam nem működött ez a beállítás. Még akkor próbáltam pár hónapja, amikor megjelentek a 60 fps videók, amik csak a korábbi verzióval voltak jók. Hiába írtam át za értéket, akkor is kérdezett, vagy valami gondja volt (már nem emlékszem pontosan), de azért köszönöm, újra megpróbálom majd. Sima lejátszásoknál különösebben nincs gondom a videókkal (kivéve a 60 fps nem menne), de frissítés óta 1-2 oldalon már találkoztam a parancsfájl dolgozik felirattal +fél perces böngészőkifagyással (google play store oldalán a válaszok görgetése közben)

    Az imdb oldal miatt sokalltam be reggel, mert ők is megint újítottak valamit a saját lejátszójukon és azóta akadoznak azok a videók. Kicsit sok már, hogy ezek az újítgatások nem javítanak, hanem rontanak.

    colomb2: JW Playert vagy mit használ, ahogy korábban is. Nem írtam, hogy az új Flash Player miatt lett rossz. Külön írtam, hogy ők is újítottak és egyre rosszabb az egész. Ennek ellenére kell hozzá a Flash Player, hogy nézhetők legyenek azok videók.

    Azt majd megnézné valaki (közepes, normál konfig gépen), hogy mennyire akadoznak az imdb-s videók? :U

Új hozzászólás Aktív témák