Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz M3oH #28424 üzenetére

    Na most felmentem erre az oldalra https://www.mozilla.org/en-GB/plugincheck/.
    Itt réginek írja a flasht, frissítettem is de érdekes hogy az offline telepítő volt képes csak frissíteni a plugint. Az online hiába írja hogy 11.4, a valóságban nem frissített semmit.(természetesen bezárt firefoxal két perc után)
    Azaz a install_flashplayer11x32_aih.exe nem frissít, de az elrejtett linkes offline telepítő [link] meg igen. Hosszabb távon kiderül javult-e valamit.

    vlevi
    Szomorú. Szívtam ZTE blade-n flashel, ami működik ugyan de baromi lassú és lehet pont azért mert kicsi a procija. Ezt még meg is értem de azt nem hogy egy P4 nem elég hozzá. Melóhelyen 250 gépből majdnem fele P4-es és P4 alapú celeron, és sajnos startlapot szeretik kezdőlapnak IE-vel. Na de sebaj, megisznak egy kávét míg elindul és közben szidják az informatikust hogy nem megy rendesen. Hiába mondom hogy kezdőlap google legyen. Elkezdtem felrakni már addblockert, az valamit javít a régieken.
    Régebben ez nem volt ekkora probléma. Facebook meg egy horror, ez egyik leginkább erőforrás zabáló oldal, még szerencse hogy itt le van tiltva.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák