Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz scope2007 #20795 üzenetére

    Én meg ráfrissítettem az 5.0.1-re.
    Béta verziókban mindben benne volt a feedback extension, ebben már nincs. (se Test Pilot) Elég végleges szaga van.

    Más
    A következő addon-ok amiket használok nem kompatibilisek a Fox6-ossal. Vki esetleg tud hasonlót (ami korrekt, megbízható, ...) és alapból kompatibilis lenne a 6-ossal?!

    Easy DragToGo+ (v1.1.3.3) — Allows you to open a new tab using drag and drop gestures easier.

    Ezt csak annyira használom, ha van a szövegben egy olyan szó, mondat, ... amire rá szeretnék keresni gúglival, akkor csak kijelölöm, majd egér mozdulattal rögtön rá tudok kerestetni új lapon úgy is, hogy rögtön előtérbe hozz, vagy új lapon a háttérben nyitja meg. Nem úgy, hogy kijelölés, jobb klikk, stb...

    FireGestures (v1.6.5) — Különféle parancsokat hajt végre egérmozdulatok hatására.

    Asszem ez 1értelmű. Számomra alap kieg.

    Tab Scope (v1.1.2) — Previews and navigates tab contents through popup.

    Gondolom sokan ismerik. Tabfüleken preview funkció.

    Természetesen mind1ik működik. Legalábbis funkcióra működik de az még nem jelenti azt, hogy 100%-osan bug mentes is lenne. Ezért ha bárki tud másik, esetleg jobb alternatívát, akkor ne tartsa Magában. :R

    (Én Addon Compatibility Report-ert használok - nem about:config-ban lövöm ki az ellenőrzést.)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák