Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz GEPESZ66 #67093 üzenetére

    Ha chrome.on be vagy lépve google accountal akkor nem vagy előréb... alapból chrome-mal sem, ha google kerülésről van szó.... De pl nekem van egy külön FF profilom PC-n csak youtube-ra, és google fiókok kezelésére. Ha bárhol máshol jön egy YT link akkor is ebben nyitom meg. Ebben van sponsorblock meg ublock, stb. A többiben meg tiltott bármilyen google cucc (ublock hard mode csak, semmi extra). Van egy hozzáférésem egy másik google fiókhoz (közös játékokról feltölteni videókat) az már megint egy másik profil, hogy ne kelljen oda vissza lépegetni... Stb stb. Így van kb 6 profilom. Sütik nem keverednek vagy ütik egymást, kersztbe követés is nehezebb, stb stb.. (meg van egy brave, hogy ha chromium kell valamihez.)

    Mindezt csak azért írtam, le, hogy szeparációra van lehetőséged! Vannak előnyei és hátrányai!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák