Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    No, mostanában nagyon sok ilyen benchmark eredmény lepte el a topic-ot. Ezeket még soha nem próbáltam. Csekkoltam egyet:

    Kraken 1.1: Total: 3458.9ms +/- 0.4%

    sunspider-0.9.1: Total: 169.4ms +/- 0.9%

    Fox 7.0 béta 2

    Most, hogy ennyien lefuttattuk. Ezzel miben lettünk okosabbak?! :R

    Más:

    Nem tudjátok, hogy magyar nyelven miért nem akaródzik kijönnie a 7.0 béta 3-as Fox-nak?!

    jobbacsabba

    Olvastam a problémád, Magam részéről passzolom. :( Nekem a google.hu-n keres. Bár ezt a jobb klikk-es keresést soha nem használom.

    Nekem fent van egy olyan kieg, hogy QuickDrag. Ha kijelölök egy szövegrészt és keresni akarok vele gúgli-n, akkor csak egérmozdulattal odébb húzom a kijelölt részt és háttérben új lapon már ott is vannak a gúgli találatok. Sokkal gyorsabb mint klikk-elgetni jobb egér-el. Ha megy URL-t jelölök ki, és azt húzom odébb egér mozdulattal akkor az URL-t nyitja meg új tab-on háttérben. Van több ilyen addon is. Asszem van olyan is, amelyikben állítani is lehet, hogy mivel keressen.

    (tudom, ez nem válasz a problémádra, de csak egyfajta alternatív tipp-nek szántam)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák