Aktív témák

  • Zolás

    addikt

    Nemrég raktam fel a Miui rendszert. Tetszik, elég jól fut, viszont belefutottam pár bugba:
    1. Értesítési sávot lehúzva, egy másik téma háttere volt alatta, telefon 10 másodpercre lefagy, kiiírta, hogy a témamenedzser működése leállt, leokéztam, főablak bejött, utána jó lett az értesítési sáv is.
    2. Témákat próbálgattam, telefon elkezd akadni, témamenedzser leállt, főablak bejött, megy megint rendesen tovább.
    3. Épp hívni akartam valakit, és pont akkor jött be egy hívás. Nem tudtam felvenni, elutasítani, képernyőt lezárni, ha rá akartam nyomni a felvesz-lerak gombra, előugrott a billentyűzet, mintha sms-t küldenék. Másik fél abbahagyta a hívást, telefon helyreállt.
    4. Hívás után nem kaptam vissza a képernyőt, csak 10 másodperc múlva, addig fekete képernyő. Ez lehet hogy hardveres, cm7 esetén is előfordult már, ott akksi ki-be volt, nem adta vissza a képet, és mintha a közelségérzékelő pirosan világított volna. Most nem volt pirosas az érzékelő, de nem adott képernyőt.
    Ha még megesik valami hiba, beírom azt is.

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Aktív témák