Aktív témák

  • becikem

    tag

    Halihó!
    Tapasztalatot osztanék meg. (szubjektív)
    Kb. másfél hónapja visszatértem a froyo-ra mivel nem ment a t-mobilos mobilTV a főzött romokon.
    Gondolom az idő szépítette meg az emlékeimet, és a nosztalgia. :F
    Mára ismét tisztán látok!
    A froyo egy sz@r! Egyszerűen katasztrófa a memória kezelése és még az akku-használat is kiábrándító.
    Javítsatok ki, ha nem így van,de gyakorlatilag 2-3 naponta ujra kell indítani a rendszert, mert még a power amp megnyitása is gondot okoz neki. Pedig szinte zongoráztam a proci beállításokon, a maxot 1000/50 től 1200/68-ig szinte minden variációban kipróbáltam, de nem lehet azt normálisan behangolni. :(
    Ekkor döntöttem, hogy mivel az F1 úgyis az m1-en van, ami megy a tv go-val is, feltettem a white rabbit-et (ami gyakorlatilag egy cm7.2 rc1 Kang).
    A felismerés, hogy így kell működnie a defy-nek. :R
    1000/58-on úgy pattog immár egy hete kikapcsolás nélkül, mint egy nikkelbolha. Egyszerűen nem tudom megakasztani.
    Ha valaki még ezután is nosztalgiázni akar, és "elegem van a főzött romokból" címszóval tervezi visszatenni a froyo-t. Könyörgöm, csak saját felelősségre!
    Én tényleg minden esélyt megadtam neki, de csak a szopás volt vele, ja de volt mobilTV :DDD . Kenje a hajára!
    És mindíg akkor sz@rik be, amikor pont nincs időd hókamókázni, kéne a teló.

    Na! Ezt ki kellett adni magamból!
    Bocs mindenki!
    Üdv!
    Ja, és búgófrekvenciás-homálytizedelő, csak hogy szakmai legyen! :DD

Aktív témák