Aktív témák

  • kanyazsombor

    tag

    válasz domerator #30989 üzenetére

    Arról beszélek, hogy mondtad, hogy mik nem tetszenek a romokban. A cmről azt mondtad, hogy fekete. Na erre mondtam (ha nem is pont szó szerint), hogy dobj fel egy cm-et, mondjuk a nyulat (mert ott nem kell gapps, nem kell kiigazodni a száz féle változatban), és dobd rá az xdaról linkelt (előző hsz-om) miui témát Zdunex25 tollából. Ezután szerintem egy gyenge mosoly azért ki fog ülni a fejedre, mert így már nem olyan ugly a CM, nem?! :)

    De bármelyik CM témát meg lehet mókolni egyedi settings és egyéb háttérileg, pont mint amit mokee-n csináltál. Onnan jött az ötletem :D . Erre volt a screenshotom. Persze rossz volt mert elég fekete, de ha jobban megnézed, akkor az csíkos, tehát nem az alap CM feketeség.

    Most egy olyat csináltam, ami transparent, tehát a háttérben a wallpapper látszik. Ez jelenik meg a settings hátterében, a CPUSpy hátterében... meg mindenhol, ahol az alap CM fekete háttér volt használatos.

    Előttem nagyot nőtt a CM kinézete ezzel a testreszabhatósággal. (majd Tarnagy megkérdezi, hogy milyen hatóság? :) )

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Defy :)

Aktív témák