Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz tarnagy #27736 üzenetére

    - a legjobban a MIUI fájlkezelőt hiányolom, szerintem az kiváló!! ha bele lehetne tenni, ó istenkém?!.:

    Létezik külön is, keresd meg valahol... tán a marketen is megvan

    - nem találok lehetőséget arra, hogy oldalt, a hangerőszabályzóval ébresszem föl a telefont, pedig ezt nagyon megszoktam, kézre állóbb mint a felső gomb!

    Pedig benne van a sok beállítás között!

    - a CPU-beállítások eltűntek a bootból, a ROM beállításai között szerepelnek! Most nem tudom, mennyire igaz, amit ír illetve mutat (nem nyúltam hozzá).

    Így van, de az interactive governor nagyobb clk értékekkel egész jó, nyugodtan állítsd a settingsben.

    - másnak tetszik a csaknem sötétkék alapszín, én a fehér alapút jobban kedvelem. Nem tudom ezen lehet-e változtatni.

    Ezen szerintem nem... illetve cm7 témák alkalmazhatók és a marketen is van azt hiszem fehér téma... JAMT szóra keress.

    - az akkuidőről természetesen még nem tudok nyilatkozni, de kalibrálás nélkül egyelőre elég nagyétkűnek tűnik.

    Nálam pont nem... szokásom az egész éjjeli töltés és ez elég szokott lenni egy új romnak is, hogy tudja merre hány óra... pont most reggel 8-tól mostanáig volt 2 óra kihangosított, telefonhangszórós (szokolrádiós) rádióhallgatás, mellette jópár internetezés wifin és 10%-ot evett meg... ez szerintem jó.

    - eddig volt pár FC!

    Hol??? :Y Nálam egyetlen FC sem volt még... kéretik megfigyelni legközelebb, hogy hol volt FC (így semmit nem mond ugyebár)

    Neked is mondom, hogy marketről ExDialert tessék letölteni, mert a beépített tárcsázó és contacts tetűlassú.

    ------------------------------------------------------------------------

    (#27735) Tex:

    Mi a jófene lehet... nem találkoztam vele... csinálj valahogy screenshotot legközelebb légyszi.

    Tex: az én verziómat használod, vagy a fullost?

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák