Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz szmayer1 #27313 üzenetére

    ... arról nem is beszélve, hogy a menü görgetéshez és a névjegy home kirakáshoz közöm nincs... ez még mindig Wajk romja, illetve alapjaiban MIUI rom. :K

    (halkan jegyzem meg, hogy ez a két kifogás kicsit elcsodálkoztatott... ezer app van a kontaktok kirakására, a menüben pedig ha naponta 1-2x járkálok - normál használat mellett - akkor sokat mondtam... de te tudod...) ;]

    (#27332) baal-amiga
    .

    -Viszonylag lightos használattal 1,5 napnál jár az akku, cm7-nél erősebb használattal is jobb volt. Lehet ok, hogy a gyári cee csücsül alatta? (Bár CM alatt is ez volt nyilván).

    Haszálj cm-et, vagy próbáld ki a wajkidom-ot, ha nagyon alap rommal is együtt tudsz élni ;]

    -A miui music player teljesen képtelen borítókat szedett le a zenéimhez, lehet valahol állítani, választani, mint pl. PlayerProban?

    Nem tudok gyógyírt... talán tedd be kézzel az adott zene mappába :F

    -Névjegyzék listázása családnév szerint: hogyan? Csak emiatt használok go-contactsot, de a gyári is megfelelne.

    "Gyári" miui dialer nem tudja, tedd fel az exdialert... ugyanolyan, mint a miui és az tudja.

    -Ha valaki megnézné: Handcent sms -> beállítások -> alkalmazás beállítások -> FC

    Nincs ötlet... (utálom a handcentet és más sms appot) ;]

    -Stereo bt headsettel a zenét frankón nyomja, de a hívásokat nem irányítja át; találkozott valaki ilyennel?

    Nincs ötlet. :F

    -Néhány screenshoton teljes képernyős a hívófél képe. Ezt be lehet állítani 3rd party app nélkül?

    Szerintem nem, de arra a 2 másodpercre nekem bőven elég, ha kicsi a kép... sőt az is, ha nincs, csak tudjam, ki hív... ;]

    Ebben a "csomagban" egyedül az akku és bt hs aggaszt, a többivel együtt tudnék élni. Nagyon magával ragadott a miui világa, jó lenne, ha lenne orvosság erre-arra.

    Igazán jó akkut csak gyári kipucolt, vagy gingerbread romokkal tudsz elérni szerintem... a miui ennyit tud :K

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák